The Talos Principle

The Talos Principle

Vydavatelé: Devolver Digital
Vývojáři: Croteam
Žánry: Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Logické hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

11. prosince 2014 - PC
11. prosince 2014 - Mac
11. prosince 2014 - Linux
30. června 2015 - PlayStation 4
30. června 2015 - Android

Popis hry

Talos Princip je filozofická first-person logická hra od Croteam, tvůrců legendárního Serious Sam hry, kde příběh napsal Tom Jubert (FTL, swapper) a Jonas Kyratzes (The Sea Will Claim Everything).
Představte si, že se probouzíte z hlubokého spánku a ocitáte se v podivném, rozporuplném světě starověkých...zobrazit více

Talos Princip je filozofická first-person logická hra od Croteam, tvůrců legendárního Serious Sam hry, kde příběh napsal Tom Jubert (FTL, swapper) a Jonas Kyratzes (The Sea Will Claim Everything).
Představte si, že se probouzíte z hlubokého spánku a ocitáte se v podivném, rozporuplném světě starověkých ruin a pokročilé technologie. Za úkol máte řešení řady stále složitějších hádanek, u kterých se dostáváte k filozofickým otázkám. Kdo jste? Jaké je zde vaše poslání? A co budete dělat?
Překonejte více než 120 hádanek v pohlcujícím a nádherném světě.Přesměrovávejte bezpilotní letouny, manipulujte s laserovými paprsky a dokonce i replikujte čas ve svůj prospěch - a nejdětě cestu ven.Prozkoumejte příběh o lidskosti, technice a civilizaci. Odhalte stopy, navrhněte si teorie, a vytvořte si vlastní názor.Vyberte si vlastní cestu řešení hádanek . Hra nabízí nelineární svět.Ale pamatujte si: volby mají následky !

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista 32-bit
Procesor: Dual-core 2.0 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: DirectX 10 class GPU with 512MB VRAM (nVidia GeForce 8600 series, AMD Radeon HD 3600 series, Intel HD 4000 series)
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 5 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX9.0c Compatible Sound Card
Dodatečné poznámky: Windows XP 32-bit (with service pack 3) can run the legacy version of the game, but it is no longer being updated.

Aktuální cena

Základní podstata hry je jasná. Jde o puzzle hru, kde je potřeba řešit jednu místnost za druhou v "otevřeném" světě. Za to je hráč odměněn koncem hry. No jo, ale... tahle hra vám dokáže rozvrátit i vaši představu, že jste vůbec lidská bytost. Taky zjistíte, že krom té viditelné vrstvy hry, se pod jejím povrchem skrývá ještě další, která vím umožní hru dohrát docela jinak... ale ani to ji nestačí a ta hra jde ještě hlouběji. Těžko se to vysvětluje bez jakýchkoliv spoilerů, prostě si to zahrajte a nelitujte svůj mozek :)
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.