The Turing Test

The Turing Test

Vývojáři: Bulkhead Interactive
Žánry: Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Logické hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

23. ledna 2016 - PlayStation Network
30. srpna 2016 - Xbox One
30. srpna 2016 - PC
24. ledna 2017 - PlayStation 4

Popis hry

Máte rádi serii Portal od Valve ? Poté si jistě zamilujete také The Turing Test :) First person akční logická hra je zasazena na vesmírnou základnu na Europě, měsíci Jupitera. Jste Ava Turing, inženýrka mezinárodní vesmírné organizace (ISA), která je vyslána na základnu aby zjistila co se na základě...zobrazit více

Máte rádi serii Portal od Valve ? Poté si jistě zamilujete také The Turing Test :) First person akční logická hra je zasazena na vesmírnou základnu na Europě, měsíci Jupitera. Jste Ava Turing, inženýrka mezinárodní vesmírné organizace (ISA), která je vyslána na základnu aby zjistila co se na základě stalo, proč neodpovídá na kontakt. Po příjezdu na stanici vás čeká řada hlavolamů v podobě testovacích komplexů, které podle robota TOMa, který vás po cestě doprovází, může vyřešit pouze člověk. Tyto testovací komplexy zřejmě vytvořil chybějící personál stanice - ale proč je vytvořili a co skrývají ?

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 64-bit
Procesor: Core i3 / Athlon 64 X2 6400
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 560 / ATI Radeon HD 5770
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 10 GB volného místa

Aktuální cena

Hmmm, pokus o další puzzle hru s dobrými nápady (ty tam jsou), ale celé je to takové nemastné neslané i přes to, že se příběh točí kolem umělé inteligence a odpovědnosti za lidský život. Závěrečná scéna ale dobrá, to jo.
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.