The Walking Dead: Season One

The Walking Dead: Season One

Vývojáři: Telltale Games
Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

11. prosince 2012 - Mac
11. prosince 2012 - iOS
11. prosince 2012 - PlayStation Network
11. prosince 2012 - PC
11. prosince 2012 - Xbox Live Arcade

Popis hry

The Walking Dead je epizodická adventura založená na komiksové sérii The Walking Dead Roberta Kirkmana. Hra byla vyvinuta společností Telltale Games a její vydání bylo původně naplánováno na závěrečné měsíce roku 2011, ale byla odložena na rok 2012 kvůli dodatečnému vývoji. Hra se skládá z pěti epizod,...zobrazit více

The Walking Dead je epizodická adventura založená na komiksové sérii The Walking Dead Roberta Kirkmana. Hra byla vyvinuta společností Telltale Games a její vydání bylo původně naplánováno na závěrečné měsíce roku 2011, ale byla odložena na rok 2012 kvůli dodatečnému vývoji. Hra se skládá z pěti epizod, Vydané během dubna až listopadu 2012. Momentálně je hra dostupná pro Xbox 360, PlayStation 3, Microsoft Windows, iOS, OS X a PlayStation Vita,

zdroj: Wikipedia

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Úžasná, skvělá hra kdy jsem hrál, doporučuju koupit, fakt super, opravdu doporučuji
10.11.2017
Skvělá hra // interaktivní film se skvělým příběhem od vývojářů z Telltale Games. Doporučuji zakoupit i DLC 400 Days
21.10.2017
Moje vůbec první zkušenost s Telltale games. Než jsem hru zkusil, tak mě vizuálně ani recenzemi nikterak nezaujala, jakmile jsem si jí ale zahrál, tak sem měl velký problém se od hry odtrhnout. Skvěle provedená hra s poutavým příběhem, který se epizodu po epizodě přizpůsobuje vašim rozhodnutím. Přesto se občas stane, že v situaci, kdy je každému jasné, že je něco špatně, tak hra udělá rozhodnutí sama, aby se mohla ubírat daným směrem. V tom ale žádný problém nevidím. Opravdu skvělá hra, tím spíše, pokud jste fanoušci seriálu The Walking Dead, pak je tahle hra povinností. Dávám *****.
17.10.2017
Nejlepší hra (nebo spíše interaktivní film) od vývojářů z Telltale Games. Jako hlavní postava hry Lee budete s malou holčičkou Clementine a dalšími lidmi přežívat uprostřed zombie apokalypsy. Čeká na vás pět epizod plných zvratů a událostí, které vám vyrazí dech. Rovněž doporučuji DCL 400 Days a Season 2, která je pořád nadprůměrnou "telltaleovkou". Neváhejte!
19.05.2017
První a poslední Telltalovka, která dám plný počet. Byla první, která přinesla tenhle styl rozhodování v rámci jejich firmy a bylo to svěží a "nové" (na Heavy Rain na chvíli zapomeňte). S emocemi ta hra uměla zamávat, o konci ani nemluvě. Tehdy jsem říkal, že už nic hrát nechci, jak jsem byl emočně vyšťavenej. Samzřejmě, že až s druhým zahráním člověk odhalil tu sprostou pravdu za celou hrou... a to tu, že vlastně žádné vaše rozhodnutí nemá vliv na vůbec nic. A to se pak už takhle táhlo s každou jejich další hrou.
20.04.2017
přesto že jsem fanoušek serialu jsem nevěděl že tato hra je až díky fattymu a jeho streamu jsem zjistil že hra je napřed se mi moc nechtělo hru hrát ale pak jsem se do hry tak vžil že jsem jí hrál od 10:00 do 5:00. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR SPOILER!!!!!!!!!!!!! byla to moje první hra u které jsem brečel na konci co lee umřel
16.04.2017
Poté, co se ve hře The Walking Dead: Season One setkáte se skupinkou přeživších v lékárně svých rodičů, tak narazíte krátce i na Glenna Rhee, oblíbenou postavu z televizního seriálu.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.