The Walking Dead: Season Two

The Walking Dead: Season Two

Vydavatelé: Telltale Games
Vývojáři: Telltale Games
Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

17. prosince 2013 - PC
17. prosince 2013 - Ouya
17. prosince 2013 - Xbox 360
17. prosince 2013 - PlayStation 3
17. prosince 2013 - Mac
17. prosince 2013 - iOS
30. září 2014 - Xbox One
30. září 2014 - PlayStation 4

Popis hry

The Walking Dead: Season Two je epizodické akční dobrodružství založené na stejnojmenné sérii od Roberta Kirkmana. Jedná se o pokračování hry od Telltale Games se stejnou strukturou jako u první sezóny, kdy hráč určuje směr příběhu. A co vlastně čekat? Lepší hratelnost a společník z první sezóny se zde...zobrazit více

The Walking Dead: Season Two je epizodické akční dobrodružství založené na stejnojmenné sérii od Roberta Kirkmana. Jedná se o pokračování hry od Telltale Games se stejnou strukturou jako u první sezóny, kdy hráč určuje směr příběhu. A co vlastně čekat? Lepší hratelnost a společník z první sezóny se zde mění na hlavní postavu, Clementine. Připravte se na přežití!

- Druhá sezóna a třetí již nyní je potvrzena
- Lepší hratelnost a staronová postava
- Zábava na dlouho dobu

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP Service Pack 3
Procesor: Core 2 Duo 2GHz or equivalent
Paměť: 3 GB RAM
Grafická karta: ATI or NVidia card w/ 512 MB RAM
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 2 GB volného místa
Zvuková karta: Direct X 9.0c sound device
Dodatečné poznámky: Not recommended for Intel integrated graphics

Aktuální cena

Druhé vydání herní série The Walking Dead plynule navazuje na Season 1. Setkáte se s novými postavami i starými známými. Celkově jde o hodně povedené navázání, které je zřejmě ještě o něco akčnější, než díl první. Koho skutečně bavil první díl, pak tento druhý příčku ještě o malinko pozvedne. Dávám *****.
17.10.2017
Ne, první sezóna legenda a o to větší zklamánítenhle brak byl. Možnost rozhodování na nule. Možnost interakce snížená na minimum. Příběh nuda hlavně díky nezajímavým postavám a samotná holka to jen těžko zachrání.
20.04.2017
druhá serie hry nás zavede o pár let dopředu od první kde clementýnka už je ostřílená nemilosrdná zombie killerka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! episoda kde se vrátí kenny mě dostala tak že jsem ani nevnímal dialog páč jsem si přehrával scénu z jedičky kde se kenny obětuje a snažil sem si vysvětlit jak to přežil a celou episodu jsem si musel dát znova. episoda kde clementýnku postřelí a one zbudí v karavanu u leea me vyhrkla slzy do očí a znova jsem nechápal a myslel jsem si že se jí celá druhá serie jen zdála
16.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.