The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition

Vývojáři: CD Projekt RED
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

30. srpna 2016 - PC
30. srpna 2016 - PlayStation 4

Popis hry

Zaklínač: Divoký Hon je příběhové RPG nové generace, navazující na cenami ověnčené předchůdce a slavnou knižní sérii. Můžete se těšit na ohromující fantasy svět, plný života a nepřeberného množství úkolů. Stovky míst k nekonečnému objevování a hlavně výtečně napsaný příběh plný zásadních rozhodnutí,...zobrazit více

Zaklínač: Divoký Hon je příběhové RPG nové generace, navazující na cenami ověnčené předchůdce a slavnou knižní sérii. Můžete se těšit na ohromující fantasy svět, plný života a nepřeberného množství úkolů. Stovky míst k nekonečnému objevování a hlavně výtečně napsaný příběh plný zásadních rozhodnutí, která ovlivní hratelnost a budoucí děj.

Opět se vrací starý známý lovec monster - Geralt z Rivie. Nyní však stojí před svým doposud nejtěžším úkolem. V obrovském a drsném světe, zmítaném válkou, musí najít Dítě Proroctví. Na své cestě navštíví mnoho rozličných měst, nebezpečných pirátských ostrovů, zrádných horských stezek, polozapomenutých jeskyní a dalších míst, o kterých není radno se zmiňovat.

HRAJTE JAKO PROFESIONÁLNÍ ZABÍJAK MONSTER
Již od raného dětství jsou trénování a geneticky mutování tak, aby dosáhli nadlidských schopností, obrovské síly a hbitých reflexů - zaklínači jsou jakousi nedůvěřivou protiváhou k brutálnimu světu, zamořenému monstry a nestvůrami.
- Likvidujte protivníky těmi nejděsivějšími způsoby, za pomoci řady vylepšitelných zbraní, nejrůznějších lektvarů a ničivé bojové magie.
- Lovte širokou škálu rozmanitých monster. Od divoké zvěře potulující se v horských průsmycích, až po nadpřirozeně silné predátory číhající v temných stínech městských ulic.
- Investujte vaše těžce získané odměny do vylepšení výzbroje, nakupujte na míru dělaná brnění nebo prostě všechno prosázejte v koňských závodech, kartách či se utkejte v pěstní bitce. Noční zábava v Zaklínači nezná hranic...

OBJEVTE TAK TROCHU JINÝ FANTASY SVĚT
Obrovský svět zaklínače je stvořen pro nekonečné objevování a stovky dobrodružství. Jeho velikost, detailnost a komplexnost překonává vše, co jsme zatím ve hrách viděli.
- Procestujte každý kout, objevujte zapomenuté ruiny, jeskyně a vraky. Ve městech obchodujte s kupci a trpasličími kováři. Lovte na rozlehlých planinách, skaliscích i otevřeném moři.
- Uzavírejte dohody se zrádnými generály, záludnými čarodějnicemi a zkorumpovanými královskými majestáty. Poskytujte jim temné a nebezpečné služby, které zvládnete pouze vy.
- Dělejte rozhodnutí, která překračují hranice dobra či zla a postavte se jejich dalekosáhlým důsledkům.

DOSTIHNĚTĚ DÍTĚ PROROCTVÍ
Přijměte dosud nejdůležitější kontrakt. Vystopujte Dítě Proroctví, které je klíčem k záchraně či zničení tohoto světa. Živoucí zbraň moci, jehož existence byla předpovězena starodávnými elfskými legendami.
- Vzepřete se zuřivým vládcům, duchům ovládajícím divokou přírodu a v neposlední řadě také skryté hrozbě číhající kdesi ve skrytu.
- Určete svůj osud ve světě, který možná ani nestojí za záchranu.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Zaklínač vás dokáže zcela pohltit a vtáhnout do úchvatného světa, ze kterého se budete jen velmi neradi vracet do reality. Hra se vyznačuje "vymazlenou" hratelností, dokonale propracovaným příběhem, famózní grafikou...vlastně mě nenapadá nic, v čem by hra pokulhávala. Hru doporučuji zakoupit i zarytým pirátům, coby projev úcty k autorům tak fantastického díla.
06.02.2018
Úžasná, skvělá hra kdy jsem hrál, doporučuju koupit, fakt super, opravdu doporučuji
10.11.2017
nejlepší díl ze všech Zaklínačů, Skvělý příběh, skvělá grafika, skvěla hratelnost + parádní DLC, která prodloužily již tak parádní hru. :D
08.11.2017
najskôr som bol skeptický pretože 1. a 2. Witcher síce zabavil ale nebolo to ako sa hovorí pre mňa to pravé orechové. Ale po odohraní niekoľko desiatok hodín vo Witcher 3 mením názor, že je to úplne skvelá hra a to som prešiel len kúsok hlavného príbehu
08.11.2017
Hra roku 2015, celkom zaslúžene. Tu v komplet verzií aj so všetkými DLC. Určite doporučujem zahrať.
27.10.2017
Doslova mistrovské dílo videoherního průmyslu doplněné navíc o všechny vydané DLC. Již předchozí díly byly fantastické, jenže až ten třetí dosáhl skutečné dokonalosti. Bez nadsázky jde o jednu z nejlepších her vůbec, kterou si musí zahrát každý. Nádherná mapa, skvělý příběh, výtečná hratelnost, no zkrátka tady není opravdu co vytknout. Dávám *****.
24.10.2017
Co dodat, pokračovaní úspěšné série Zaklínač. Skvělá grafika, hratelnost, no prostě všechno. Doporučuji
21.10.2017
Zatiaľ najlepší witcher dúfam že bude aj pokračovanie zatiaľ som hraním strávil cez 120 hodín a ešte stále som neprešiel celú hru :)
13.10.2017
Musím říct, že jsem dlouhou dobu nezažral do nějaké hry jako tato. Opravdu skvělý příběh, hratelnost, otevřený svět s opravdu skvělou grafikou. Dokonce i vedlejší mise mě opravdu bavili plnit. U této hry nelituji tech desítek strávených hodin, protože to fakt stojí za to! 10/10
30.05.2017
Witcher - Třetí pokračování skvělé hry. Dvojka nic moc. Jednička strop. Trojka - za mě absolutní bomba.
03.05.2017
Stejně skyrim. Skvělá hratelnost. Skvélej pŕíběh. Grafika úchvatná, Co dodat. Prostě 100%
18.04.2017
Vsetky DLC pokope za nízku cenu....Gimmeee!
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.