The Wolf Among Us

The Wolf Among Us

Vydavatelé: Telltale Games
Vývojáři: Telltale Games
Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

11. října 2013 - PC
26. srpna 2014 - Xbox One
během 2014 - PlayStation 4

Popis hry

The Wolf Among Us je hra o pěti epizodách, založena na komikse oceňovaného Billa Willinghama. Hra nás zavede do světa plného násilí, kde se setkávají lidé a stvoření z mýtů, tradic a legend, ve světě kde je vše skutečné a neuvěřitelné zároveň. Poznejte příběh, který ovlivňujete na základě Vašeho rozhodnutí...zobrazit více

The Wolf Among Us je hra o pěti epizodách, založena na komikse oceňovaného Billa Willinghama. Hra nás zavede do světa plného násilí, kde se setkávají lidé a stvoření z mýtů, tradic a legend, ve světě kde je vše skutečné a neuvěřitelné zároveň. Poznejte příběh, který ovlivňujete na základě Vašeho rozhodnutí a poznejte podstatu The Wolf Among Us.
- Zábava na dlouhé hodiny
- Od tvůrců hry The Walking Dead

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP Service Pack 3
Procesor: Core 2 Duo 2GHz or equivalent
Paměť: 3 GB RAM
Grafická karta: ATI or NVidia card w/ 512 MB RAM
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 2 GB volného místa
Zvuková karta: Direct X 9.0c sound device
Dodatečné poznámky: Not recommended for Intel integrated graphics

Aktuální cena

Další z řady Telltalovek. Autoři změnili kulisy a postavy a trochu přepsali příběh na jinou zápletku. Pořád jde o stejně jalovou hru, která už ani tou hrou není. Jde jen o interaktivní film, kde hráč občas zvolí mezi A nebo B, jen aby se o 10 minut později dozvěděl, že to vlastně stejně bylo jedno. Je ale pravda, že v téhle hře je alespoň prima originální svět s pohádkovými postavami ve verzi pro dospělé (mluvil tu snad někdo o Malé mořské víle?).
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.