Thea: The Awakening

Thea: The Awakening

Vydavatelé: MuHa Games
Vývojáři: MuHa Games
Žánry: Indie, Role-playing (RPG), Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

20. listopadu 2015 - PC

Popis hry

Thea: The Awakening stojí na pomezí žánrů klasické tahové strategie a survival. Na jednu stranu se musíte starat o svou vesnici, přičemž máte k dispozici rozmanité možnosti stavění, vylepšení, či technologií, ovšem na druhou stranu se budete muset vypořádat s nájezdy banditů a až 100 druhů příšer, inspirovaných...zobrazit více

Thea: The Awakening stojí na pomezí žánrů klasické tahové strategie a survival. Na jednu stranu se musíte starat o svou vesnici, přičemž máte k dispozici rozmanité možnosti stavění, vylepšení, či technologií, ovšem na druhou stranu se budete muset vypořádat s nájezdy banditů a až 100 druhů příšer, inspirovaných slovanskou mytologií. Ti mají své specifické skilly a schopnosti, takže každý souboj bude pro vás výzvou. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 72% Tahovka s elementy slovanské mytologie, ve které  řada propracovaných prvků dohromady tvoří komplexní a návykovou záležitost. Štěstí občas hraje až moc velkou roli a uživatelské rozhraní by zasloužilo pěkných pár vylepšení. Jinak je ale Thea: The Awakening originální, napínavá a prostě výborná hra.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 (32-bit)
Procesor: Dual Core 2.0 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: DirectX 10 class GPU with 1GB VRAM
DirectX: Verze 10
Pevný disk: 3 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.