Theme Park Inc

Theme Park Inc

Vydavatelé: Electronic Arts
Vývojáři: Climax Group, Bullfrog
Žánry: Simulátory
Příbuzné kategorie: Závodní hry, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

9. února 2001 - PC

Popis hry

V Theme Park Inc. se musíte starat opravdu o všechno budujete dráhy a ostatní atrakce, stavíte stánky s občerstvením, plánujete cesty, umisťujete koše na odpadky, sázíte stromy a keře, určujete vstupné do parku, ceny za jídlo a pití, vstupné na jednotlivé atrakce atd. Je zde 18 nových typů drah (od klasických...zobrazit více

V Theme Park Inc. se musíte starat opravdu o všechno budujete dráhy a ostatní atrakce, stavíte stánky s občerstvením, plánujete cesty, umisťujete koše na odpadky, sázíte stromy a keře, určujete vstupné do parku, ceny za jídlo a pití, vstupné na jednotlivé atrakce atd. Je zde 18 nových typů drah (od klasických dřevěných či železných horských drah, přes vodní či závěsné až k extra-mega-super-cool dráze, která přitáhne pozornost většiny návštěvníků). Návštěvníci jsou zde rozděleni do tří věkových skupin děti, rodiče a prarodiče. Každá skupina má samozřejmě jiné požadavky zatímco děti se vyřádí při divokých jízdách na horské dráze, rodiče dávají přednost umírněnějším atrakcím a prarodiče nejvíce potěší pěkně vysázené stromy a keře. Můžete sledovat jak statistický přehled nálady návštěvníků (včetně seznamu věcí, které jim na parku nejvíce vadí), tak názory jednotlivých lidiček (a jak každý správný manager ví, pouze pečlivým sledováním nálady návštěvníků, nasloucháním jejich názorům a řešením jejich problémů je Theme Park Inc. možné vybudovat park, který prosperuje a kde se všichni cítí dobře).

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.