Tiny Brains

Tiny Brains

Vydavatelé: 505 Games
Vývojáři: Spearhead Games
Žánry: Indie, Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Logické hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

15. listopadu 2013 - PlayStation 3
15. listopadu 2013 - PlayStation 4
15. listopadu 2013 - PC

Popis hry

Logická akce až pro 4 hráče viděná z izometrického pohledu. Vyberete si jednu z postaviček a pokusíte se s ní dostat na druhý konec levelu. Pokud je vás méně, můžete se mezi potvůrkami přepínat a střídat se podle situace. Každá příšerka má vlastní superschopnost - modrá vytváří kvádry, na které se dá...zobrazit více

Logická akce až pro 4 hráče viděná z izometrického pohledu. Vyberete si jednu z postaviček a pokusíte se s ní dostat na druhý konec levelu. Pokud je vás méně, můžete se mezi potvůrkami přepínat a střídat se podle situace. Každá příšerka má vlastní superschopnost - modrá vytváří kvádry, na které se dá vylézt nebo je přesouvat, červená se dokáže teleportovat na místo předmětu, zelená přitahuje předměty a růžová předměty odstrkuje. A musíte spolupracovat, protože jen s jednou postavičkou se nikam nedostanete.Hra podporuje lokální i online kooperaci mezi hráči a ovládání gamepadem. Je na vás, jestli svým kolegům budete užiteční nebo se rozhodnete jejich snahy záměrně sabotovat. Nebo se můžete pokusit dokončit úroveň co nejrychleji. Pro předměty platí základní fyzikální pravidla (setrvačnost) a ovládání je přizpůsobené i pro méně zručné hráče. Někdy jsou však zapotřebí zapojit nejen mozkové buňky, ale také rychlé prsty.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Vista, 7, 8
Procesor: P4 3 Ghz or Athlon 3400
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: 256 MB Video Memory with Shader Model 3.0 support; ATI Radeon X1600XT / NVIDEA GeForce 7800GS
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.