Titan Quest Anniversary Edition

Vydavatelé: THQ Nordic
Vývojáři: THQ Nordic
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

31. srpna 2016 - PC

Popis hry

U příležitosti svého 10. výročí se Titan Quest může pochlubit zbrusu novým úchvatným zpracováním. Tato výroční edice snoubí ve strhujícím přepracování hry Titan Quest a Titan Quest Immortal...zobrazit více

U příležitosti svého 10. výročí se Titan Quest může pochlubit zbrusu novým úchvatným zpracováním. Tato výroční edice snoubí ve strhujícím přepracování hry Titan Quest a Titan Quest Immortal Throne do jedné, která vám poskytne ty nejšpičkovější ARPG zážitky.
Anniversary Edition Update

Přepracovaná a vylepšená funkcionalita hry více hráčů, nové možnosti v podobě hlasového chatu a úpravy NAT zajišťující nejlepší možné spojení.
Podpora více rozlišení, větší odstup kamery a upravitelná velikost rozhraní.
Vylepšený výkon a celková stabilita.
Nové možnosti modifikací a plně integrovaná služba Steam Workshop.
Zcela přepracovaný systém vyvážení a vylepšení všech mistrovství, typů poškození, jedinečných předmětů i sad.
Nespočet oprav a dalších vylepšení, včetně desetiletého komunitního vývoje.
Rozšířené výzvy a odměny pro větší skupiny i vyšší úrovně obtížnosti.
Tucty nových hrdinů a velitelů.
Vylepšená umělá inteligence nepřátel a ochočených zvířat.
Nové možnosti zpříjemňující život, jako jsou například vyšší limit zásob, rychlejší sbírání předmětů a ovládání rychlosti.
Omezené možnosti podvádění s kořistěním, odstraněné testovací předměty a porovnání modifikací z hry více hráčů.
Pozvánky pro přátele ve službě Steam.
Achievementy služby Steam.
Sběratelské karty služby Steam.

Poznejte odvahu, která z hrdinů dělá legendy
"Zbrusu nová akční RPG hra odehrávající se ve starověkém Řecku, Egyptě a Asii z pera spolutvůrce hry Age of Empires Briana Sullivana a scénáristy filmu Statečné srdce Randalla Wallace.Titáni unikli ze svého věčného vězení a rozpoutali na Zemi chaos. Bohové tak musí najít hrdinu, který by dokázal zvrátit celou velkolepou bitvu na stranu lidí a bohů.
Během impozantního boje dobra se zlem se hráči utkají s těmi největšími padouchy řecké mytologie, postaví se útokům Kerbera a vystaví se nebezpečím zrádné řeky Styx. Stanou se vykladači proroctví slepého věštce Teiresia, postaví se do boje po boku Agamemnona i Achilla a s pomocí Odysseových lstí se pokusí pokořit toto temné dobrodružství."

Jste připravení vydat se na cestu?
Key Features

Prozkoumejte starověký svět – Vydejte se na cestu k Parthenonu, Velkým pyramidám, visutým zahradám babylonským, Velké čínské zdi i dalším legendárním stavbám, odhalte tajuplné záhady a utkejte se s mytologickými zrůdami.
Atmosférická grafika – Vydejte se na hrdinskou cestu autentickým světem starověku vytvořeným ve strhujícím, realistickém a detailním 3D provedení.
Pokořte legendární netvory – Utkejte se v příběhové kampani, která určí osud veškerého bytí, s těmi nejhrozivějšími netvory a mytickými zrůdami.
Detailně upravitelné postavy – Upravte si svou postavu výběrem z 28 tříd a více než 1000 kusů jedinečných i legendárních předmětů a vytvořte z ní nepřekonatelného šampiona.
Hra pro více hráčů online – Nechte ostatní hráče zhodnotit vámi připravené mapy v kooperativních hrách pro 2–6 hráčů online.
Torba vlastních světů – V snadno ovladatelném editoru tvořte vlastní mapy a zajistěte si tak nekonečné hodiny zábavy i dobrodružství.


zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 32 or 64 bit
Procesor: 2.0 GHz CPU
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: 128 MB NVIDIA GeForce 6800 series or ATI Radeon X800 series or equivalent
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 5 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.