To The Moon

To The Moon

Vydavatelé: Freebird Games
Vývojáři: Freebird Games
Žánry: Indie, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

1. listopadu 2011 - PC

Popis hry

Zapojte se do příběhu lékařů dr. Eva Rosalene a dr. Neil Watts, kteří cestují vzpomínkami umírajícího pacienta Johnnyho, aby splnily jeho poslední přání: získat pro něj vzpomínku toho, že se stal astronautem a navštívil Měsíc. Lékaři mají technologii, která jim umožňuje vytvářet umělé vzpomínky. Takový...zobrazit více

Zapojte se do příběhu lékařů dr. Eva Rosalene a dr. Neil Watts, kteří cestují vzpomínkami umírajícího pacienta Johnnyho, aby splnily jeho poslední přání: získat pro něj vzpomínku toho, že se stal astronautem a navštívil Měsíc. Lékaři mají technologii, která jim umožňuje vytvářet umělé vzpomínky. Takový pacient může mít svou mysl pozměněnou a probudit se se vzpomínkami na věci, které se ve skutečnosti nestaly. Nicméně jelikož tyto nové vzpomínky jsou permanentní, konflikt mezi nimi a stávajícími autentickými vzpomínkami vyvolává takový stav, kdy lidská mysl přestává správně fungovat. Proto se operace provádí jen lidem na smrtelné posteli, aby si mohli splnit přání, které chtěli udělat ve svém životě ... ale neudělali. Sledujte, komunikujte a měňte minulost Johnnyho života, který se vám zjevuje před očima a bere vás na magickou cestu jeho vzpomínkami. Vezměte do rukou poutavý příběh v unikátním spojení s point & click adventurou a klasickou RPG hratelností. Prožijte inspirující cestu do lidské mysli, která vás občas rozesměje, ale i donutí vyhrkla slzu či dvě ... Překrásný hudební doprovod od Kan R. Gao a Laura Shigihara.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows 98, XP, Vista, 7, 8, 10
Processor:Intel Pentium III 800 MHz
Memory:512 MB RAM
Graphics:1024x768 High Color +
DirectX®:9.0
Hard Drive:100 MB HD space

Aktuální cena

Opravdové umělecké dílo vytvořené v RPG Makeru! Jednoduchou (ačkoli pěknou) 2D grafiku a absenci dabingu zde vynahrazuje silný emocionální zážitek z příběhu, o kterém si u většiny komerčních her můžete nechat jen zdát. Hru jsem dohrál na jeden zátah a už teď se těším na sequel Finding Paradise, který má vyjít v létě. Všem milovníkům příběhových her/interaktivních filmů mohu jedině doporučit :)
19.05.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.