Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft Toronto
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

20. srpna 2013 - PC
20. srpna 2013 - Xbox 360
20. srpna 2013 - PlayStation 3
20. srpna 2013 - Wii U

Popis hry

Spojené státy mají vojenské zastoupení ve dvou třetinách všech zemí na světě.
Skupina nebezpečných států už má tohoto faktu plné zuby a vydala teroristické ultimátum s názvem Blacklist. Jedná se o smrtící odpočet v podobě sílících teroristických útoků proti zájmům Spojených států. Sam Fisher stojí v...zobrazit více

Spojené státy mají vojenské zastoupení ve dvou třetinách všech zemí na světě.
Skupina nebezpečných států už má tohoto faktu plné zuby a vydala teroristické ultimátum s názvem Blacklist. Jedná se o smrtící odpočet v podobě sílících teroristických útoků proti zájmům Spojených států. Sam Fisher stojí v čele nově vytvořené jednotky Fourth Echelon.
Jedná se o tajný útvar zodpovídající se pouze prezidentu Spojených států. Sam musí se svým týmem tyto teroristy najít a zlikvidovat, než se odpočet Blacklistu dostane na nulu. Operujte bez omezení. Sam se tedy vrací s se svou taktickou vestou a brýlemi je ještě více smrtící, než kdy dříve. Je jediným tajným agentem s oprávněním pracovat nad rámec zákona. K vyslýchání nepřátel používá nemilosrdné techniky, které mu pomohou dostat se k informacím nezbytným pro zastavení příštího útoku Blacklistu. Sam pronásleduje teroristy ve všech koutech světa a létá z exotických končin do amerických měst a závodí s časem, aby zjistil, kdo za Blacklistem stojí.
Ohromující hratelnost je ještě umocněna animacemi vytvořenými technikou motion capture, které dotvářejí filmový zážitek.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows® XP (SP3) / Windows Vista® (SP2) / Windows® 7 (SP1) / Windows® 8
Processor:2.53 GHz Intel® Core™2 Duo E6400 or 2.80 GHz AMD Athlon™ 64 X2 5600+ or better
Memory:2 GB RAM
Graphics:512 MB DirectX® 10–compliant with Shader Model 4.0 or higher
DirectX®:9
Hard Drive:25 GB HD space
Sound:DirectX 10–compliant DirectX 9.0c–compliant
Additional:Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended). Requires UPLAY account.

Aktuální cena

Šestka mě bavila ještě víc než pětka... No more comment! Ok, i když sama už nedabuje starej epickej drsoňskej hlas, hraje nadupaná akcí, máte více možností jak hrát, mega rozšířený tunění zbraní a gearu na mise, což je gear-porno, story je skvělá, coop je ještě skvělejší, no proste bomba jako "krase" (prase velký jako kráva). PECKA ve světě stealth akcí!!!!!
06.01.2018
Odporný odpad, ze kterého se už veškerá snaha o stealth naprosto vypařila a je z toho akční 3rd person střílečka se známou postavou.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.