Tom Clancy's Splinter Cell

Tom Clancy's Splinter Cell

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft Montreal
Žánry: Taktické strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

19. února 2003 - Mac
19. února 2003 - PC
19. února 2003 - PlayStation 2
19. února 2003 - Xbox
19. února 2003 - Nintendo GameCube
19. února 2003 - N-Gage
19. února 2003 - Game Boy Advance

Popis hry

Jmenujete se Sam Fisher a jste tím nejlepším z agentů tajné sub-sekce NSA (Národní Bezpečnostní Agentury). Když všechny legální cesty selžou, přichází řada na vás. Pokud vás zajmou nebo zabijí, vláda vaši existenci popře. Neexistujete! Jste SPLINTER CELL. Špionážní hra SPLINTER CELL je dalším titulem...zobrazit více

Jmenujete se Sam Fisher a jste tím nejlepším z agentů tajné sub-sekce NSA (Národní Bezpečnostní Agentury). Když všechny legální cesty selžou, přichází řada na vás. Pokud vás zajmou nebo zabijí, vláda vaši existenci popře. Neexistujete! Jste SPLINTER CELL. Špionážní hra SPLINTER CELL je dalším titulem založeným na tvorbě slavného spisovatele Toma Clancyho. Představuje však zcela nový přístup k jeho světu. Zatímco předchozí hry jako Rainbow Six či Ghost Recon byly střílečky zaměřené spíše na týmovou spolupráci, SPLINTER CELL je hra akčnější, zaměřená především na akci jednoho hráče. Všechny mise bude nutné vykonat v maximální tichosti, nepozorován a neviděn - což by ve větším týmu sice bylo možné, ale za cenu mnohem větší námahy. Oproti ostatním titulům se SPLINTER CELL odehrává převážně v interiérech, spíše než v rozlehlých exteriérech (jako například zmiňovaný Ghost Recon).

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Minimální:
Podporované OS: Microsoft Windows® 2000/XP
Procesor: Pentium® III nebo AMD Athlon™ 800 MHz
Paměť: 256 MB RAM nebo více
Grafická karta: 32 MB 3D grafická karta (doporučeno 64 MB)
Zvuková karta: zvuková karta kompatibilní s Direct X 8.1
Verze DirectX: DirectX® verze 8.1 nebo vyšší
Pevný disk: 1.5 GB volného místa
Hra více hráčů: širokopásmové internetové připojení

Aktuální cena

Hodně slušná tajná akce. Miluju tuhle herní sérii. Sam Fisher je borec jaxviň! B)
06.01.2018
Nadčasová hra, která do puntíku splní přesně to, co od ní očekáváte. Stealth akce je v sérii Splinter Cell dovedena k dokonalosti, ale jsou to hlavně první dva díly, které vás přinutí tuhle sérii milovat, tedy tento a Pandora Tommorow. Přestože je téhle hře už 14 let, tak mezi novinkami dnešní doby má pořád své místo. Dávám *****.
11.10.2017
Ubisoft je opravdu odvážná firma. Neustále zkouší nové hry a nové mechaniky. Splinter Cell byla opět trefa do černého. Tehdy úžasná grafika a možnost používat tucty různých gadget jako například termovizi, noktovizi, nástražné uspávací miny, sledovací kamery, gumové projektily, atd. atd. Příběh byl obvyklá clancyovka s konspirací na pozadí. Z dnešního pohledu už je tenhle díl dost zastaralý a ničemu nevadí, když ho prostě vynecháte.
20.04.2017
Poctiva stealh akce se Samem Fisherem, rád na to vzpomínam, Splinter Cell byl takovej prvni opravdu poctivej stealh, kterej ve výsledku nepůsobil jalově
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.