Tomb Raider

Tomb Raider

Žánry: FPS, Plošinovky, Puzzle, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

5. března 2013 - PC
25. dubna 2013 - PlayStation 3
25. dubna 2013 - Xbox 360
23. ledna 2014 - Mac
27. dubna 2016 - Linux

Popis hry

Od uvedení vůbec první hry Tomb Raider, v roce 1996, se celá série postupně stala vysoce lukrativní.
Postava Lary Croft je jednou z hlavních ikon herního průmyslu. Dokonce i Guinnessova kniha rekordů z roku 2006 označila Laru Croft za nejúspěšnější hrdinku videoher. Původních šest dílu bylo tvořeno Studiem...zobrazit více

Od uvedení vůbec první hry Tomb Raider, v roce 1996, se celá série postupně stala vysoce lukrativní.
Postava Lary Croft je jednou z hlavních ikon herního průmyslu. Dokonce i Guinnessova kniha rekordů z roku 2006 označila Laru Croft za nejúspěšnější hrdinku videoher. Původních šest dílu bylo tvořeno Studiem Core Design, které později práci na britské archeoložce předalo společnosti Crystal Dynamics. Nyní se můžeme těšit z návratu krásné hrdinky ve zcela novém dobrodružství.
Jedná se v pořadí o desátou hrou a byla tvůrci nazvána jednoduše Tomb Raider. Vývojáři se totiž rozhodli pro restart celé série a vyprávění příběhu, se kterým se můžou ztotožnit i dnešní generace. Nečekejte silnou a ostřílenou hrdinku. Vracíme se do Lařina mládí, kdy ztroskotá na podivném ostrově. Lara bude muset překonat jak fyzická, tak emocionální traumata, aby vůbec přežila. Sledujte, jak se s mladé dívky stané ostřílená Lara Croft, jak už ji dlouho známe.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP Service Pack 3, Windows Vista,7,8 (32bit/64bit)
Processor:Dual core CPU: AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+), Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
Memory:1GB Memory (2GB on Vista)
Graphics:DirectX 9 graphics card with 512Mb Video RAM: AMD Radeon HD 2600 XT, nVidia 8600
DirectX®:9.0c
Hard Drive:12 GB HD space
Other Requirements:Broadband Internet connection

Aktuální cena

Parada. Pekná grafika, crafting zbrani aj RPG prvky, napínavý príbeh a mnoho dalsieho. To všetko je nová mladá sexy Lara. Za mňa môžem odporučiť. Ja som sa bavil. 4/5
26.10.2017
Restart série s mladičkou a nezkušenou holčičkou, která brečí nad smrtí kolouška a o pět minut později kosící desítky nepřátel. Po dalších 10 minutách se ji někdo údajně pokusí znásilnit, tak zase brečí a o dalších 5 minut později už zase kosí desítky nepřátel a se slovy "Die, Die" jim zapichuje meeleečko do hlavy. Tedy: Hra samotná dobrá. Hrobek tam moc není, spíš jen takových pár drobných puzzlů. Nepřátel pokosíte více, než za všechny předchozí Tomb Raidery dohromady. Ale uznávám, že model holky se jim povedl, konečně vypadá jako člověk.
20.04.2017
znovu oživení herní serie nepřišlo vniveč příběh jsem dohrál za 14 dní hra byla zajéímavá napínavá a mě osobě překvapila grafika a spracování celého herního světa
16.04.2017
Hra obsahuje celkem 50 Steam achievementů...
by Nux
Společnost, která vyráběla Tomb Raider chtěla do hry zahrnout cheat, který by Laru Croft vysvlékl do naha, ale hlavní designer to odmítl.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.