Tomb Raider Chronicles

Tomb Raider Chronicles

Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

17. listopadu 2000 - PlayStation
17. listopadu 2000 - PC
17. listopadu 2000 - Dreamcast
12. ledna 2011 - PlayStation Network

Popis hry

Chronicles navazuje přímo na konec Last Revelation, kdy je Lara zasypána. Její tělo se nikdy nalezeno a je prohlášena za mrtvou! Tři přátelé - Jean Yves, Winston a duchovní otec Patrick Dunstan - se po obřadu vydávají do sídla Croftů, aby si zaspomínali na dobrodružství, které prožíváte formou flashbacků....zobrazit více

Chronicles navazuje přímo na konec Last Revelation, kdy je Lara zasypána. Její tělo se nikdy nalezeno a je prohlášena za mrtvou! Tři přátelé - Jean Yves, Winston a duchovní otec Patrick Dunstan - se po obřadu vydávají do sídla Croftů, aby si zaspomínali na dobrodružství, které prožíváte formou flashbacků. Vydáte se hledat kopí osudu, zajdete do Irska, do Říma a podíváte se i na ruskou nukleární ponorku. Chronicles ovlivnila módní vlna stealth a tak Lara v maskáčích mlátí s páčidlo nepřátel po hlavách. Stealth prvky oživily hratelnost, další novinky nebyly tak markantní. Adriano slib o nové generaci se nekonal, pokud napočítáte vylepšenou grafiku a změnu prostředí. S tímto dílem je vydán i editor, umožňující hráčům vytvářet vlastní levely zasazené do nových nebo známých prostředí z předchůdců. Fanoušci se s vydaným editorem nespokojili a upravili si je k obrazu svému. S novými nástroji je možné měnit textury, měnit zvuky a editovat jejich. Některé oblečky Lary v Angel of Darkness a Legend jsou právě od fanoušků !

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Processor:1.8 GHz Processor
Memory:512 MB RAM
Graphics:3D graphics card compatible with DirectX 7
DirectX®:9.0
Hard Drive:2 GB HD space

Aktuální cena

Popáté a naposledy pro Play Station one. Rozlučkový díl Lary Croft s touto ikonickou konzolí plynule navázal na díly předchozí. Tedy zejména v tom, že celá pětidílná série se téměř ničím nelišila. Zůstalo i stále neohrabané ovládání, které bylo především při překonávání výškových překážek silně o nervy. Hra sama o sobě ale nezklamala a můžu říct, že tvůrci udělali dobře, že tuto sérii pro PSX ještě zavčasu utnuli. Natahovat to dalším dílem by už byl nesmysl. Dávám ***.
26.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.