Tomb Raider II

Tomb Raider II

Vydavatelé: Eidos Interactive
Vývojáři: Core Design
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

24. listopadu 1997 - PlayStation
24. listopadu 1997 - Mac
24. listopadu 1997 - PC
27. srpna 2009 - PlayStation Network

Popis hry

Příběh Tomb Raideru II se týká mýtické Dýky z Xianu, zbraně, jenž používal čínský císař k vedení své armády. Dýka má takovou moc, že vražením dýky do těla majitele se nositel promění v draka. Úvodní intro ukazuje, že poslední boj, který byl bojován s touto dýkou skončil porážkou, protože mnich z Tibetu...zobrazit více

Příběh Tomb Raideru II se týká mýtické Dýky z Xianu, zbraně, jenž používal čínský císař k vedení své armády. Dýka má takovou moc, že vražením dýky do těla majitele se nositel promění v draka. Úvodní intro ukazuje, že poslední boj, který byl bojován s touto dýkou skončil porážkou, protože mnich z Tibetu vyjmul dýku ze srdce císaře. Dýka byla navrácena na místo odpočinku ve Velké čínské zdi a uzamčena po staletí. Hra začíná v současnosti poblíž Velké čínské zdi, kde Lara Croft zjišťuje pravdu o legendě Dýky. Zjistí, že Marco Bartoli, benátský mafiánský boss, založil kult posedlý poveští o Dýce. Na to se hned Lara vydá do Benátek, kde gangu patří část města. Po tom, co si prorazí cestu skrz Bartoliho rezidenci a operní divadlo, Lara pronásleduje jeho letadlo, ale je vyřízena dříve než se mohla Bartolimu postavit.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Processor:1.8 GHz Processor
Memory:512 MB RAM
Graphics:3D graphics card compatible with DirectX 9
DirectX®:9.0
Hard Drive:2 GB HD space

Aktuální cena

Plynulé navázání na první díl, oproti kterému nepřišla v podstatě žádná výraznější změna, samozřejmě kromě příběhu, který znovu nezklamal. Celá hra vypadá opravdu moc hezky, zvlášť na tehdejší poměry měla vynikající grafiku, ale především hratelnost. Stejně jako u jedničky, i tady dávám ***.
26.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.