Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft

Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft

Vydavatelé: Eidos Interactive
Vývojáři: Core Design
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

21. listopadu 1998 - PlayStation
21. listopadu 1998 - PC
19. října 1999 - Mac
17. září 2009 - PlayStation Network

Popis hry

Tomb Raider III začíná o několik miliónů let dříve, když se na zem zřítil meteorit. Meteorit se roztříštil na čtyři vzácné artefakty nadpřirozené moci. První lidé co je objevili byli Darwin a jeho námořníci, kteří tyto artefakty rozptýlili do celého světa. Později v současnosti, v Antarktidě, společnost...zobrazit více

Tomb Raider III začíná o několik miliónů let dříve, když se na zem zřítil meteorit. Meteorit se roztříštil na čtyři vzácné artefakty nadpřirozené moci. První lidé co je objevili byli Darwin a jeho námořníci, kteří tyto artefakty rozptýlili do celého světa. Později v současnosti, v Antarktidě, společnost RX Tech provádí výzkumy na místě, kde se onen meteorit zřítil. Vedoucí firmy skot Dr. Willard, objeví mrtvolu Charlese Darwina a zjistí, že on a jeho námořníci prozkoumali nitro kráteru. Dr. Willard začal mít zvláštní posedlost dostat se do kráteru, a částí kde Darwinova posádka byla... a zemřela. Mezitím v Indii britská archeoložka Lara Croft pátrá po záhadném „Infada" artefaktu. Skutečně Lara, ale neměla ještě ani ponětí o skutečné síle tohoto artefaktu.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Processor:1.8 GHz Processor
Memory:512 MB RAM
Graphics:3D graphics card compatible with DirectX 9
DirectX®:9.0
Hard Drive:2 GB HD space

Aktuální cena

Do třetice Lara Croft. Ani tentokrát se vizuál, ani styl hry oproti dvěma předchůdcům nikterak nezměnil. Tvůrci pořád zůstávali u principu obou předešlých dílů a i tentokrát to zafungovalo. Snad jako kdybychom měli k dispozici jednu a tu samou hru, na kterou postupně vycházejí další datadisky, které základ zase o něco obohatí. Dřívě se tomu ale neříkalo datadisky, ale plnohodnotné hry. Dávám ***.
26.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.