Tomb Raider: The Angel of Darkness

Tomb Raider: The Angel of Darkness

Vydavatelé: Eidos Interactive
Vývojáři: Core Design
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

20. června 2003 - PC
20. června 2003 - PlayStation 2
18. prosince 2003 - Mac

Popis hry

Archeoložka Lara Croft je zpět a v té nejlepší formě za celou svoji kariéru. Tentokrát je cílem jejího dobrodružství starobylý anglický artefakt, v jehož získání jí brání celá řada nepřátel včetně jednoho úhlavního nepřítele, kterého dlouho považovala za mrtvého. Všechny lokace jsou navíc díky užití...zobrazit více

Archeoložka Lara Croft je zpět a v té nejlepší formě za celou svoji kariéru. Tentokrát je cílem jejího dobrodružství starobylý anglický artefakt, v jehož získání jí brání celá řada nepřátel včetně jednoho úhlavního nepřítele, kterého dlouho považovala za mrtvého. Všechny lokace jsou navíc díky užití reálné fyziky interaktivní, což umožňuje nacházet vlastní řešení celé řady problémů. Kromě akrobatické akce, se dočkáte také adrenalinových přestřelek, užití dopravních prostředků a řešení jednoduchých hádanek. - Lara po letech znovu ožila, a to zejména díky zvýšenému počtu polygonů, novým animacím a také díky upraveným tělesným proporcím. - Lara se po fiasku v minulém díle znovu vrací do starobylých hrobek po celém světě, kde na ni čeká odhalení řady tajemství. - Díky přepracovanému systému ovládání je nyní manipulace s Larou naprosto intuitivní a snadno zvládnutelná. Jinak řečeno, měl by být konec padání do bezedných hlubin bez vlastního zavinění.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP/ Windows Vista / Windows 7
Processor:1.8GHz Processor
Memory:512 MB RAM
Graphics:3D graphics card compatible with DirectX 9.0c
DirectX®:9.0c
Hard Drive:2 GB HD space

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.