Tomb Raider: Underworld

Tomb Raider: Underworld

Vydavatelé: Eidos Interactive
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

18. listopadu 2008 - Wii
18. listopadu 2008 - PlayStation 3
18. listopadu 2008 - Mac
18. listopadu 2008 - Xbox 360
18. listopadu 2008 - PC
18. listopadu 2008 - Nintendo DS
23. ledna 2009 - PlayStation 2

Popis hry

Tomb Raider: Underworld je dalším přírůstkem v oblíbené sérii akčních adventur. V překrásné akční adventuře prozkoumáte exotická místa po celém světě a pokusíte se rozplést tajemství a mýty dávných civilizací. Tomb Raider: Underworld je dalším přírůstkem v oblíbené sérii akčních adventur. V překrásné...zobrazit více

Tomb Raider: Underworld je dalším přírůstkem v oblíbené sérii akčních adventur. V překrásné akční adventuře prozkoumáte exotická místa po celém světě a pokusíte se rozplést tajemství a mýty dávných civilizací. Tomb Raider: Underworld je dalším přírůstkem v oblíbené sérii akčních adventur. V překrásné akční adventuře prozkoumáte exotická místa po celém světě a pokusíte se rozplést tajemství a mýty dávných civilizací. Těšte se na unikátní grafické zpracování podvodního světa, kde si budete moci vyzkoušet vylepšené dovednosti neohrožené Lary Croft.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Minimální
Podporované OS: Microsoft Windows XP (vyžadována administrátorská práva)/Microsoft Windows Vista (vyžadována administrátorská práva)
Procesor: Intel Pentium 4 3 GHz nebo AMD Athlon 2,5 GHz nebo lepší
Paměť: 1 GB (Windows XP) / 2 GB (Windows Vista)
Grafická karta: NVIDIA GeForce 6 série 6800GT (nebo lepší) / ATI 1800XT (nebo lepší)
Zvuková karta: kompatibilní s Direct X 9.0c
Pevný disk: 8 GB volného místa

Aktuální cena

Super příběh a rozsáhlost levelů. Například Mayský kalendář a jeho nastavování s motorkou. Mytologie byla taky parádní. Jednu hvězdu dolů za už příliš velké hrudní polygony.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.