Torchlight II

Torchlight II

Vydavatelé: Runic Games
Vývojáři: Runic Games
Žánry: Hack and slash, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

20. září 2012 - PC
2. února 2015 - Mac
4. března 2015 - Linux

Popis hry

Torchlight je zpět! Cenami ověnčené akční RPG, vítěz Ceny herních vývojářů za nejlepší debut roku 2009 (Game Developer's Choice Award for Best Debut of 2009), se znovu vrací do hráčských domovů. Hru Torchlight II hráčům zprostředkovávají tvůrci takových titulů, jako je Diablo 1, Diablo 2, Mythos a Fate....zobrazit více

Torchlight je zpět! Cenami ověnčené akční RPG, vítěz Ceny herních vývojářů za nejlepší debut roku 2009 (Game Developer's Choice Award for Best Debut of 2009), se znovu vrací do hráčských domovů. Hru Torchlight II hráčům zprostředkovávají tvůrci takových titulů, jako je Diablo 1, Diablo 2, Mythos a Fate. Druhá epizoda příběhu Torchlightu nabízí vše, co si hráči zamilovali na jeho předchůdci: svižnou akci, humor a stovky předmětů, které lze získat. Příběh si můžete také užít při online hře se svými přáteli. Jeden z nejdůležitějších prvků bude představovat právě online hraní. V Torchlightu II si hráči mohou zážitek z online hry vychutnat zcela zdarma, objevovat rozsáhlé otevřené oblasti, temné kobky a množství zbrusu nových monster. Společně s jinými hráči budou moci získávat magické předměty, plnit úkoly a tvořit nové mapy, přičemž během všech cest je bude provázet úžasný systém střídání dne a noci a dynamicky se měnící efekty počasí.Multiplayer: hrajte se svými přáteli zcela zdarma prostřednictvím internetu. Bez jakéhokoli předplatného či zpoplatněných předmětů.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP SP3/Vista/Windows 7
Procesor: x86-kompatibilní 1.4 GHz nebo rychlejší procesor
Paměť: 1 GB RAM
Pevný disk: 1.2 GB volného místa
Grafická karta: DirectX kompatibilní 3D grafická karta s alespoň 256 MB adresovatelné paměti.
DirectX®: 9.0c

Aktuální cena

vlastně od vývojářů diabla2, takže není divu, že to tak i vypadá nicméně kvalitní práce
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.