Torchlight

Torchlight

Žánry: Hack and slash, Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

27. října 2009 - PC
12. května 2010 - Mac
9. března 2011 - Xbox Live Arcade
18. září 2012 - Linux

Popis hry

Příběh hry je zasazen do těžařské osady Loučovice, jež byla narychlo založena po nalezení bohatých zásob emberu – vzácné a tajemné rudy, která dokáže očarovat či zkazit všechno, čeho se dotkne. Tato ničivá síla ale může mít nedozírné následky a hráči se musí vydat do útrob nedaleké hory a do hlubokých...zobrazit více

Příběh hry je zasazen do těžařské osady Loučovice, jež byla narychlo založena po nalezení bohatých zásob emberu – vzácné a tajemné rudy, která dokáže očarovat či zkazit všechno, čeho se dotkne. Tato ničivá síla ale může mít nedozírné následky a hráči se musí vydat do útrob nedaleké hory a do hlubokých dolů pod ní, aby v plné míře zjistili, jaký dopad měl ember na civilizace, které tu žily v dobách minulých. Toto chytlavé akční RPG, které se stále těší velké oblibě byla do teďka k dispozici pouze v digitální podobě. Nyní tedy konečně možnost koupit také v krabicové verzi a v češtině.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP or later
Processor: x86-compatible 800MHz processor
Memory: 512MB
Graphics: DirectX-compatible 3D graphics with at least 64MB of addressable memory (such as an ATI Radeon 7200, NVIDIA GeForce 2, or Intel GMA 950)
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 400MB

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.