Toren

Toren

Vydavatelé: Versus Evil
Vývojáři: Swordtales
Žánry: Indie, Plošinovky, Puzzle, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

11. května 2015 - PC
12. května 2015 - Mac
12. května 2015 - PlayStation Network

Popis hry

Pohádkový svět, ve kterém se ocitnete v roli mladé dívky jménem Moonchild. Největší motivací pro Vás ve hře bude to, abyste zjistili, z jakého důvodu jste se ocitli právě zde. Věž Toren, ačkoli se může zdát, je velmi dobře střežena a nevyhnete se ani setkání s draky. Paradoxem je, že proti takovému masožravému...zobrazit více

Pohádkový svět, ve kterém se ocitnete v roli mladé dívky jménem Moonchild. Největší motivací pro Vás ve hře bude to, abyste zjistili, z jakého důvodu jste se ocitli právě zde. Věž Toren, ačkoli se může zdát, je velmi dobře střežena a nevyhnete se ani setkání s draky. Paradoxem je, že proti takovému masožravému zvířeti budete stát tváří v tvář pouze s mečem a pokud Vám zbude ještě trocha odvahy, tak to k tomu přidejme. Hra není ani náhodou jen o bojování, ale i o skládání různých hádanek a řešení těžkých úkolů, kde si procvičíte Vaše myšlení. Kromě věže je hra doprovázena ještě lokacemi, jako jsou dungeony a speciální lokace, ve kterých se střídají roční období.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7, Windows 8
Procesor: 2 GHz dual core processor
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Intel HD3000, Nvidia GeForce GT8600 or equivalent
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 3 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.