Total War Battles: Shogun

Datum vydání zobrazit vše

3. července 2012 - PC
3. července 2012 - Mac

Popis hry

Total War Battles: SHOGUN, který se stal letošním hitem mezi realtimovými strategiemi pro mobilní zařízení, je teď k dispozici pro PC a Mac na Steamu.   Total War Battles: SHOGUN přináší svižný taktický boj ve vyvážené kombinaci se strategickým budováním a správou jednotek. Celá hra je zasazena do nádherně...zobrazit více

Total War Battles: SHOGUN, který se stal letošním hitem mezi realtimovými strategiemi pro mobilní zařízení, je teď k dispozici pro PC a Mac na Steamu.   Total War Battles: SHOGUN přináší svižný taktický boj ve vyvážené kombinaci se strategickým budováním a správou jednotek. Celá hra je zasazena do nádherně vykresleného středověkého Japonska.   Hlavní vlastnosti: KOMPLETNÍ A VYLEPŠENÉ BITVY Z TOTAL WAR: Hra Total War Battles: SHOGUN je na Steamu k dispozici v nejucelenější a nejaktuálnější podobě. Hra nabízí i nové grafické možnosti, jako je například antialiasing, vylepšené stíny a dodatečné světelné efekty. Navíc přináší lepší náhled na mapy misí, díky čemuž můžete snadněji připravovat své geniální strategie. Total War Battles: SHOGUN na Steamu obsahuje také speciální funkce spojené se Steamem, jako jsou achievementy a umístění v žebříčcích. Koupí hry získáte další bonus - automaticky se vám zpřístupní rozšíření Sendai Faction Pack pro Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai. BOJUJTE O NADVLÁDU NAD STŘEDOVĚKÝM JAPONSKEM: Veďte svůj klan do bitev ve více než desetihodinové příběhové kampani zasazené do světa hry Total War: Shogun 2, která získala ocenění „Nejlepší strategická hra roku 2011" od portálů Gamespot, IGN, Gamespy a GameTrailers. BUDUJTE SVÉ HOSPODÁŘSTVÍ I VÁLEČNOU MAŠINERII: Rozvíjejte a spravujte své základny, abyste mohli produkovat suroviny a najímat jednotky jako jsou samurajové, lučištníci, nindžové a jezdci. Každé vítězství vám přinese zkušenosti, které můžete využít k vylepšení budov a vojsk. Tato vylepšení mohou znamenat rozdíl mezi porážkou a vítězstvím v budoucích bitvách. JEDINEČNÉ POJETÍ BITEV V REÁLNÉM ČASE: Total War Battles: SHOGUN představuje nový systém bitev v reálném čase, který vám bude připadat povědomý i neotřelý zároveň. Bitevní mapa založená na hexech umožňuje rychlé a snadné přemisťování jednotek, díky němuž lze uplatnit propracovanou a lstivou taktiku. Jako stoupenci kodexu „bušidó" nicméně vaše jednotky nikdy neprchají z boje. Tato změna přidává bojům na intenzivní akci, díky čemuž se vám každé vítězství stane ještě lepší odměnou. REŽIM SKIRMISH: Zahrajte si šest samostatných bitev v různých úrovních obtížnosti: běžné, vysoké a šógun. Soutěžte s ostatními hráči o umístění v žebříčcích a zpřístupněte si nové achievementy. STRATEGIE PRO VŠECHNY: Fanoušci Total War si bezpochyby užijí intenzivní, propracovaný a zábavný styl akční strategie, zatímco příležitostnější hráči ocení zenovou jednoduchost výukových bojů, přizpůsobitelnou úroveň obtížnosti a systém nápovědy, který z nich brzy učiní taktické mistry.       © SEGA. THE CREATIVE ASSEMBLY A LOGO TOTAL WAR JSOU OCHRANNÉ ZNÁMKY NEBO REGISTROVANÉ OCHRANNÉ ZNÁMKY THE CREATIVE ASSEMBLY LIMITED. SEGA A LOGO SEGA JSOU REGISTROVANÉ OCHRANNÉ ZNÁMKY NEBO OCHRANNÉ ZNÁMKY SEGA CORPORATION. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA. OSTATNÍ OCHRANNÉ ZNÁMKY JSOU MAJETKEM JEJICH VÝHRADNÍCH VLASTNÍKŮ.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.