Total War: Shogun 2

Total War: Shogun 2

Vydavatelé: Sega
Vývojáři: The Creative Assembly
Žánry: Strategické, Simulátory, Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

15. března 2011 - PC

Popis hry

Total War: Shogun 2 představuje novou úroveň strategických her na PC, a to jak pro zkušené veterány, tak pro úplné nováčky. Deset let zkušeností s vývojem série Total War zajišťuje, že Shogun 2 je zdokonalením celé série. Obsahuje novou umělou inteligenci, revoluční režimy hry pro více hráčů, zbrusu...zobrazit více

Total War: Shogun 2 představuje novou úroveň strategických her na PC, a to jak pro zkušené veterány, tak pro úplné nováčky. Deset let zkušeností s vývojem série Total War zajišťuje, že Shogun 2 je zdokonalením celé série. Obsahuje novou umělou inteligenci, revoluční režimy hry pro více hráčů, zbrusu nové možnosti mapy v kampani a epické 3D bitvy v reálném čase.
Nacházíme se v Japonsku v polovině 16. Století. Země, kde kdysi panovala sjednocená vláda, je rozdělena na mnoho vzájemně válčících klanů. Hráč se ujme role jednoho z daimjó – vůdce klanu – a za pomoci válečné síly, hospodářské strategie a diplomacie se pokusí dosáhnout nejvyššího cíle: znovu sjednotit Japonsko pod svým svrchovaným velením a stát se novým Šógunem – nesporným vládcem Japonska.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 / Vista / XP
Procesor: dvoujádrový procesor Intel 2 GHz / jednojádrový procesor Intel 2.6 GHz, nebo AMD ekvivalent (se SSE2)
Paměť: 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM (Vista / Windows7)
Grafická karta: 256 MB DirectX 9.0c kompatibilní karta (shader model 3)
DirectX®: DirectX 9.0c
Pevný disk: 32 GB volného místa
Rozlišení obrazovky: minimálně 1024x768

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.