Trainz Simulator 12

Trainz Simulator 12

Vydavatelé: N3V Games, Zoo Corporation
Vývojáři: N3V Games
Žánry: Simulátory
Příbuzné kategorie: Závodní hry, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

24. října 2011 - PC

Popis hry

Hra přináší jen několik málo změn. Tou hlavní je asi ztráta kompatibility se staršími díly, která byla zachovávána až do předchozího dílu. Kompatibilita je teď pouze s ročníkem 2010, všechny starší už kompatibilní nejsou a nebude tak možné sdílet s nimi objekty a další věci do hry. Další novinkou, i...zobrazit více

Hra přináší jen několik málo změn. Tou hlavní je asi ztráta kompatibility se staršími díly, která byla zachovávána až do předchozího dílu. Kompatibilita je teď pouze s ročníkem 2010, všechny starší už kompatibilní nejsou a nebude tak možné sdílet s nimi objekty a další věci do hry. Další novinkou, i když ne až tak žhavou, je přítomnost multiplayeru, jehož testování však začalo už s verzí 2010. Hráč tak může sdílet své kolejiště s dalšími hráči a společně na nich mohou pracovat. Vylepšení doznal i Speed Trees, tedy technologie pro vykreslování okolního terénu a také editor, který nyní nabízí propojení s Google Earth usnadňující modelaci terénu, který by se teď měl generovat automaticky, dle vybrané lokace.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operating system: Windows XP SP3 / Vista / Windows 7
Processor: Pentium D 3.4GHz (or equiv)
Memory: 1 GB RAM
Hard disk space: 16 GB of hard drive space
Video: nVidia GeForce 7200/128MB or equivalent
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card
DirectX®: DirectX 9.0c

Aktuální cena

Těžko říci, normální zábava pro hráče, jako mě to moc nebyla. Ale body přidávám za zlepšenou grafiku a realističnost. No a to je právě to, co je až moc. Skoro se nevyznáte v ovládání, takže opravdu simulátor pro strojvůdce.
03.06.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.