Transport Tycoon Deluxe

Transport Tycoon Deluxe

Vydavatelé: MicroProse
Vývojáři: Chris Sawyer
Žánry: Simulátory
Příbuzné kategorie: Závodní hry, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

během 1995 - PC DOS
během 1995 - PlayStation
během 1995 - Sega Saturn

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Pôvodný Transport tycoon sme s bratrancom mastili dlhé hodiny ešte na našom prvom počítači. A vďaka tejto verzii si táto hra našla cestu aj na moje súčastné stroje a stala sa tak ich povinnou súčasťou, po boku s Wordom a prehliadačom. Najviac som ju však docenil až na vysokej škole, kde chráni moje duševné zdravie na nudných prednáškach, kde musí človek kvôli prezenčke sedieť niekoľko hodín.
22.03.2020
Jako malý jsem u této hry strávil hodiny a hodiny času. Je to jeden z nejlepších obchodních simulátorů té doby. Pro mě, jako milovníka vláčků, šlo spíše více o vlakový obchodní simulátor. Dle mého názoru hra vynikala hlavně v něm. Přeci jen, projít si dobou a začít u parních lokomotiv a postupem času se dostat až MagLev vlakům bylo super.
02.10.2017
První hra, kterou jsem kdy na PC hrál. A ty vzpomínky mi nikdo nikdy nevymaže (no, možná nějaká autohavárie, ale tfuj tfuj). Dodnes si rád zahraju OTTD verzi a pořád se u toho královsky bavím.
24.04.2017
Dost dobrá hra to byla a já byl dost dobrý prezident! (samozřejmě v této hře)
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.