Tron: Evolution

Tron: Evolution

Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

26. listopadu 2010 - Xbox 360
26. listopadu 2010 - PlayStation 3
7. prosince 2010 - PC
7. prosince 2010 - PlayStation Portable

Popis hry

Tron Evolution je působivá akční adventura, kterou budete hrát z pohledu třetí osoby (third-person).

Vtáhne Vás do jedinečného digitálního světa TRON. Budete prozkoumávat jeho města, procházet jednotlivými částmi a bojovat v epické válce proti zdánlivě neporazitelné armádě nemilosrdného diktátora, známého...zobrazit více

Tron Evolution je působivá akční adventura, kterou budete hrát z pohledu třetí osoby (third-person).

Vtáhne Vás do jedinečného digitálního světa TRON. Budete prozkoumávat jeho města, procházet jednotlivými částmi a bojovat v epické válce proti zdánlivě neporazitelné armádě nemilosrdného diktátora, známého z filmu, který hře předchází.
Bojovat budete téměř výhradně v pohybu, Vaší nejvyužívanější zbraní bude světelný disk a různá bojová umění. Nebudou chybět ani souboje na rychlých motorkách. Při boji budete muset respektovat zásady světa tron, které se od těch na zemi poměrně významně liší. Při hraní se budete postupně vyvíjet a zlepšovat svoje schopnosti. Hra Tron Evolution obsahuje také online multiplayer, ve kterém si užijete ještě více zábavy, než v režimu pro jednoho hráče.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.