Typing of the Dead: Overkill

Typing of the Dead: Overkill

Vydavatelé: Sega
Vývojáři: Modern Dreams
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

29. října 2013 - PC

Popis hry

Typing of the Dead: Overkill spojuje horor a komedii z legendární série House of the Dead s unikátními mechanismy psaní na stroji, díky čemuž nabízí opravdu originální herní zážitek!  
 
Tato strašlivá střílečka vás postaví doprostřed mutanty zaplaveného okrsku Bayou. Rozstřílejte hordy zombií na kusy...zobrazit více

Typing of the Dead: Overkill spojuje horor a komedii z legendární série House of the Dead s unikátními mechanismy psaní na stroji, díky čemuž nabízí opravdu originální herní zážitek!  
 
Tato strašlivá střílečka vás postaví doprostřed mutanty zaplaveného okrsku Bayou. Rozstřílejte hordy zombií na kusy v 9 úrovních, jedno stisknutí klávesy za druhým, abyste zachránili sebe a své přátele a odhalili záhadu stojící za jejich výskytem.  
 
Hlavní vlastnosti:

Náhodně generovaná slova dělají z každého hraní unikátní zážitek Vaše klávesnice je vaší zbraní - vyťukejte průstřely do zástupů zombií!
Tři úrovně obtížnosti otestují vaše dovednosti v psaní na maximum, včetně speciální hardcore úrovně pro opravdové klávesnicové válečníky!
Přepracované mechanismy z High School of Dead přidávají nové mechaniky psaní.
Plná integrace do Steamu.
Ve hře je obsažený plný a věrný port původní HOTD PS3 edice.    

 
 
 
© SEGA. SEGA, logo SEGA, The House OF THE DEAD, The House OF THE DEAD: OVERKILL, The Typing OF THE DEAD a The Typing OF THE DEAD: OVERKILL jsou buď registrované ochranné známky nebo ochranné známky SEGA Corporation. Všechna práva vyhrazena. Modern Dream je ochranná známka Modern Dream Ltd. BlitzTech Copyright Blitz Games Studios Ltd. Dolby a logo dvojitého D jsou ochranné známky Dolby Laboratories. DTS a DTS Symbol jsou registrované ochranné známky DTS, Inc. a DTS Digital Surround jeochranná známka DTS, Inc

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 / Windows 8
Procesor: 2.0 GHz Dual Core processor
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: ATI Radeon HD 6450, NVIDIA GeForce GT 220 or Intel Integrated Graphics HD 3000
DirectX: Verze 10
Pevný disk: 10 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.