Valkyria Chronicles 2

Valkyria Chronicles 2

Vydavatelé: Sega
Vývojáři: Sega
Žánry: Role-playing (RPG), Taktické strategie, Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

21. ledna 2010 - PlayStation Portable
21. ledna 2010 - PlayStation Network

Popis hry

Druhý díl originální strategie přichází na PSP!

Pokračování jedné z nejoriginálnějších strategií, kombinující prvky tahových RPG s realtimovými strategiemi, to vše svázané originálním příběhem z alternativní historie 2. světové války. Druhý díl se po konzoli PS3 přesouvá čistě na kapesní handheld PSP,...zobrazit více

Druhý díl originální strategie přichází na PSP!

Pokračování jedné z nejoriginálnějších strategií, kombinující prvky tahových RPG s realtimovými strategiemi, to vše svázané originálním příběhem z alternativní historie 2. světové války. Druhý díl se po konzoli PS3 přesouvá čistě na kapesní handheld PSP, což s sebou přináší i některé výhody, jako např. nový multiplayer mód, hratelný ve dvou hráčích v kooperativním režimu, nebo v módu versus, kde se proti sobě na bojišti postaví dva oponenti.

Příběh hráče zavede dva roky po událostech prvního dílu. Skupina mladých kadetů Galijské vojenské akademie se ocitne ve středu občanské války, kterou mají na svědomí nově vzniklé jednotky Galijské revoluční armády. Stejně jako v prvním díle je příběh plný zvratů, emocí, přátelství i zaryté nenávisti, jak tomu ostatně ve válce, nebo v občanské revoluci bývá.

Taktický systém BLiTZ byl značně vylepšen, aby hráčům přinesl více svobody ve využívání okolního prostředí a při útocích na nepřítele v realtimeových soubojích.

Obrázky :

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 84%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
1
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
88 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.