Verdun

Verdun

Vydavatelé: Blackmill Games, M2H
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

28. dubna 2015 - Mac
28. dubna 2015 - Linux
28. dubna 2015 - PC
30. srpna 2016 - Xbox One
30. srpna 2016 - PlayStation 4

Popis hry

Multiplayerová střílečka z první světové války. Nabízí exkurzi na bojišti, která na počítačích nemají příliš časté zastoupení. Tým plánuje vydávat pravidelné, velké expanze, které budou k dispozici zdarma. Mezi plánovanými věcmi tak najdete americké a belgické jednotky, více německých jednotek, mapa...zobrazit více

Multiplayerová střílečka z první světové války. Nabízí exkurzi na bojišti, která na počítačích nemají příliš časté zastoupení. Tým plánuje vydávat pravidelné, velké expanze, které budou k dispozici zdarma. Mezi plánovanými věcmi tak najdete americké a belgické jednotky, více německých jednotek, mapa Pevnost Douaumont, speciální herní mód Squad Veterans či drsný mód a historické scénáře v rámci Horrors of War. Materiálu by tedy mělo být víc, než dost. Na Verdun rozhodně vypadá nejatraktivněji použití dobových zbraní a výstroje, ať už jde o opakovací pušky, které mají hodně daleko k automatickým pravnučkám, na něž jsme zvyklí z moderních stříleček a nebo třeba i plynová maska, která vám zhorší rozhled o sto procent.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista/7/8/10
Procesor: Intel Core2 Duo 2.4Ghz or Higher / AMD 3Ghz or Higher
Paměť: 3 GB RAM
Grafická karta: Geforce GTX 960M / Radeon HD 7750 or higher, 1GB video card memory
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 12 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Multiplayer only, make sure you have a stable and fast internet connection.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.