Volume

Volume

Vydavatelé: Bithell Games
Vývojáři: Bithell Games
Žánry: Indie, Taktické strategie
Příbuzné kategorie: Indie hry, Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

18. srpna 2015 - PC
18. srpna 2015 - PlayStation 4
18. srpna 2015 - Mac
6. ledna 2016 - PlayStation Vita

Popis hry

Indie stealth hra připomínající první díly série Metal Gear Solid. V rovné stovce nenavazujících levelů má hráč za úkol nepozorovaně projít od startovního bodu až k exitu, který si otevře krádežemi cenných předmětů např. diamantů. Proti hráči stojí několik druhů nepřátel, jak živých ve formě strážných...zobrazit více

Indie stealth hra připomínající první díly série Metal Gear Solid. V rovné stovce nenavazujících levelů má hráč za úkol nepozorovaně projít od startovního bodu až k exitu, který si otevře krádežemi cenných předmětů např. diamantů. Proti hráči stojí několik druhů nepřátel, jak živých ve formě strážných nebo hlídacích psů, tak automatických jako střílny, silová pole atd. S protivníky ovšem nelze bojovat, je možné je pouze omráčit a je tak kladen důraz na stealth pojetí hry. Postupem hrou se otevírají různé pomůcky pro odlákání stráží, vypnutí silových polí, dočasné zneviditelnění apod. Pokaždé je ale možné si vzít pouze jeden takový gadget. Dalším pomocníkem jsou i hojně rozmístěné checkpointy. Hra také stopuje hráči čas za který projde levelem a může tak svoje časy překonávat nebo soutěžit s ostatními v online žebříčku. Spolu s obsaženým editorem úrovní se tak velmi zvyšuje znovuhratelnost.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7+
Procesor: 2.4GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: 1GB
DirectX: Verze 10
Pevný disk: 3 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 76%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
74 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.