War For The Overworld

War For The Overworld

Vývojáři: Subterranean Games
Žánry: Strategické, Indie, Real Time strategie

Datum vydání zobrazit vše

2. dubna 2015 - Linux
2. dubna 2015 - Mac
2. dubna 2015 - PC

Popis hry

Ve hře War for the Overworld si s pomocí oblíbených prvků z her na hrdiny, realtime strategií a her na boha můžete vybudovat svoji vlastní kobku a stát se zlomyslným vládcem Dolejšku disponujícím nedostižnými temnými silami a sžíraným neukojitelnou touhou po krvavém dobývání ve snaze zmocnit se Hořejšku!...zobrazit více

Ve hře War for the Overworld si s pomocí oblíbených prvků z her na hrdiny, realtime strategií a her na boha můžete vybudovat svoji vlastní kobku a stát se zlomyslným vládcem Dolejšku disponujícím nedostižnými temnými silami a sžíraným neukojitelnou touhou po krvavém dobývání ve snaze zmocnit se Hořejšku! Vyhlubte kobku a zaplňte ji tucty unikátních místností, které do vašich síní přilákají nespočet stvoření, jež budou více než ochotná pro vás pracovat a bojovat výměnou za alespoň nějaké to domácí pohodlí. Kromě svých poskoků máte v záloze i ničivá kouzla a mocné obřady, jež můžete využít proti všemožným, nic netušícím hrdinům (nebo konkurenčním vládcům), kteří se odváží vniknout do vašich zkažených síní.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows 7 , Windows 8 , Windows 10
Processor: Dual Core CPU @ 2.5GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GT450 series with 512MB RAM or better, ATI 4870HD with 512MB RAM or better
G3D Mark: 1500
Hard Drive: 7 GB available space (may increase in the future)
Sound: Speakers or headphonesFull Knowledgebase Article

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.