Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising

Vydavatelé: THQ
Vývojáři: Relic Entertainment
Žánry: Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

11. března 2010 - PC

Popis hry

Vaši Blood Ravens zachránili sektor, ale dokážou zachránit taky sami sebe?

V pokračování oceňované RTS Dawn of War II od THQ Inc. a Relic Entertainment se vrátíte do subsektoru Aurelia, kde se z Warpu vynořila dlouho ztracená ledová...zobrazit více

Vaši Blood Ravens zachránili sektor, ale dokážou zachránit taky sami sebe?

V pokračování oceňované RTS Dawn of War II od THQ Inc. a Relic Entertainment se vrátíte do subsektoru Aurelia, kde se z Warpu vynořila dlouho ztracená ledová planeta. Přináší s sebou nová tajemství k odhalení a nepřátele, kterým se musíte postavit.

V Dawn of War II: Chaos Rising se ujmete velení Blood Ravens a budete bránit sektor před Chaos Space Marines z Black Legion. Zbavte se toho chaosáckého smetí a udržte kapitulu pohromadě i proti zrádným silám pracujícím na zničení Blood Ravens zevnitř.

Nové singleplayerové mise: Pokračujte ve vašem boji proti nepřátelům Císaře a využijte vybavení, schopnosti a zkušenosti vaší jednotky v 15 nových misích.
Nové prostředí a multiplayerové mapy: Nová sada grafiky ledové planety rozšiřuje rozmanitost a umožnila přidat 7 nových PVP map.
Usilujte o slávu: Doveďte vaši jednotku až na 30. úroveň zkušeností a odemkněte si ještě nebezpečnější schopnosti.
Mechanika ovlivnění chaosem: Nová mechanika v singleplayeru vám dovolí používat neuvěřitelně mocné vybavení, které ale může vaši jednotku přiblížit k chaosu. Díky tomu se můžete příběhem vydat k nebo od zničujícího vlivu chaosu.
Nová rase pro multiplayer: Přísahejte věrnost bohům Chaosu a hrajte za krvežíznivé Chaos Space Marines v multiplayerových bitvách jak proti majitelům Chaos Rising, tak i jen Dawn of War II.
Nové jednotky: Nové jednotky pro multiplayer získávají rasy Space Marines, Ork, Eldar a Tyranid.
2 noví hrdinové pro Last Stand: Postavte se nelítostné hordě jako Chaos Sorceror nebo Tyranid Hive Tyrant

Warhammer 40,000: Dawn of War II Chaos Rising -- Copyright © Games Workshop Limited 2011. Dawn of War, logo Dawn of War II, GW, Games Workshop, logo Games Workshop, Space Marine, 40K, Warhammer, znak Warhammer 40,000, znak dvouhlavého orla a vechny přidružené značky, loga, místa, jména, stvoření, rasy a instignie/znaky/loga/symboly těchto ras, vozidla, lokace, zbraně, jednotky a insignie jednotek, postavy, produkty, ilustrace a obrázky ze hry Dawn of War II a světa Warhammer 40,000 jsou ®, TM a/nebo © Games Workshop Ltd 2000-2011, registrované v UK a jiných zemích po celém světě. Všechna práva vyhrazena. Vyrobeno společností Relic Entertainment. SEGA, Relic Entertainment a jejich výhradní loga jsou ochrannými známkami a/nebo registrovanými ochrannými známkami společnosti SEGA. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva náležejí jejich výhradním vlastníkům.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP SP2 or Windows Vista SP1
Processor: P4 3.2 GHz (single core) or any Dual Core processor
Memory: 1 GB RAM (XP), 1.5 GB RAM (Vista)
Graphics: A 128MB Video Card (Shader Model 3) - Nvidia GeForce 6600 GT / ATI X1600, or equivalent
Hard Drive: 6.5 GB of uncompressed Hard Drive space
Other Requirements: Online play requires log-in to Games For Windows - Live

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.