Warhammer: End Times - Vermintide

Warhammer: End Times - Vermintide

Vývojáři: Fatshark
Žánry: Indie, FPS, Hack and slash

Datum vydání zobrazit vše

23. října 2015 - PC
4. října 2016 - Xbox One
4. října 2016 - PlayStation 4

Popis hry

Vermintide je kooperativní akční hra zasazená do světa Warhammeru v éře End Times. Stylem hratelnosti se velmi blíží Left 4 Dead. Hra se odehrává v okolí města Ubersreik, které je obleženo Skaveny. Hráč se ujme role jednoho z pěti hrdinů, kteří mají každý svůj vlastní styl, schopnosti, výbavu a osobnost....zobrazit více

Vermintide je kooperativní akční hra zasazená do světa Warhammeru v éře End Times. Stylem hratelnosti se velmi blíží Left 4 Dead. Hra se odehrává v okolí města Ubersreik, které je obleženo Skaveny. Hráč se ujme role jednoho z pěti hrdinů, kteří mají každý svůj vlastní styl, schopnosti, výbavu a osobnost. Společně se pokusí odrazit apokalypsu v podobě invaze krysího národa Skavenů.

Jde o on-line kooperační hru bez kampaně pro jednoho hráče.

KOOPERACE PRO ČTYŘI
Hrajte týmově s kamarády nebo po jednom zemřete. Vermintide bude neustále prověřovat vaše individuální dovednosti a schopnost spolupracovat. Pomůže vám k tomu pět odlišných postav, každá s vlastní osobností a příběhem.

BRAŇTE SE PŘED SKAVENY
Hordy krvelačných a lstivých krysáků rozsápou a rozkoušou vše co jim stojí v cestě. Čelte bojovým tlupám i elitním jedincům. Potyčky s nimi budou probíhat v mnoha různých prostředích od vršku Magnus Tower po tunely Podzemní říše.

NEPŘEDVIDATELNÍ NEPŘÁTELÉ
Vermintide disponuje dynamickým spawn systémem, který klade před hráče nečekané výzvy na každém kroku. Skaveni disponují neuvěřitelnou mobilitou, schopností šplhat a skákat, takže hráčům nedají vydechnout. Dostanou se prakticky kamkoliv.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 64-bit, Windows 8/8.1 64-bit, Windows 10 64-bit*
Procesor: Intel Core2 Quad Q9500 @ 2.83GHz or AMD Phenom II X4 940
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5770 /w 1GB VRAM
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 30 GB volného místa
Dodatečné poznámky: *WARNING: 32-bit OS is NOT officially supported at this time

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.