Warhammer: Vermintide 2

Warhammer: Vermintide 2

Vydavatelé: Fatshark
Vývojáři: Fatshark
Žánry: Indie, FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

31. března 2018 - PC
31. března 2018 - PlayStation 4
31. března 2018 - Xbox One

Popis hry

Vermintide se vrací – a to v ještě temnějším, krvavějším a hutnějším hávu!

Warhammer: Vermintide 2 je pokračování hry Vermintide, která sklidila velmi nadšené ohlasy. Nastal čas opět zavítat...zobrazit více

Vermintide se vrací – a to v ještě temnějším, krvavějším a hutnějším hávu!

Warhammer: Vermintide 2 je pokračování hry Vermintide, která sklidila velmi nadšené ohlasy. Nastal čas opět zavítat do hutné kooperativní vyvražďovačky z pohledu první osoby, která je nabitá pudovou a dech beroucí akcí zasazenou do apokalyptické konečné fáze válkami zmítaného světa Warhammer Fantasy Battles. 

Naše pětice hrdinů se vrací, aby se popasovala s hrozbou, jaká tu ještě nebyla. Vojska zlovolného a ničivého Chaosu a hemžící se hordy skavenů totiž spojily své síly. Připravte se na nevídanou výzvu. Spolu se svým týmem vám totiž půjde o holý život v masakru, který nebere konce. Na výběr máte z 15 různých kariérních drah, můžete se škrábat nahoru po stromech talentů, vybírat si výzbroj odpovídající unikátnímu hernímu stylu, razit si cestu myriádami strhujících úrovní a vyžívat se v našem novém systému hrdinských skutků. Jediná věc, která stojí mezi naprostou porážkou a vítězstvím, jste vy sami a vaši spojenci. Pokud podlehnete, podlehne i vaše Říše.
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ASPEKTY
Nemilosrdná kooperace pro 4 hráče
Spojené síly Chaosu a skavenů jsou divoké a nelítostné, a šanci přežít má jedině ten, kdo vyvine koordinované týmové úsilí.
5 hrdinů a 15 kariérních drah
Vyberte si z 15 unikátních kariérních drah, kdy každá obsahuje různé vzhledy, schopnosti, talenty a zbraně.
Spolupráce Chaosu a skavenů
Připravte se čelit hrozbě nevídaných rozměrů. Vojska Chaosu a skavenů totiž uzavřela temný pakt a hodlají svět uvrhnout do totální zkázy. Naši hrdinové budou čelit hordě nepřátelských bojovníků nejrůznějších forem a velikosti.
Systém hrdinských skutků
Zažijte unikátní scénáře a hutné zkoušky díky našemu novému systému hrdinských skutků. Jedná se o jednorázové úkoly, které povedou k dramatické změně složení nepřítele, nastavení úrovní, využití zbraní a úkolů.
Talentové stromy a vývoj
Zvyšujte úroveň svých hrdinů a postupujte v talentovém stromě zvolené kariérní dráhy, během které se vám budou zpřístupňovat nové schopnosti a mocné vybavení.
Dobrodružství nekončí
Prozkoumejte celou řadu dech beroucích nových úrovní zasazených do prostředí pevnostního města Helmgartu, které je baštou bretonské hranice Říše.
Nový vylepšený systém kořisti
Na konci každé mise získáte příslušnou kořist. Může jít o zbraně, jednorázové úkoly, cetky, pokrývky hlavy, výrobní materiál a další věci, které souvisejí s vybranou kariérní dráhou.
Utkejte se s mocnými nepřátelskými hordami
Tváří v tvář nekonečnému přívalu skavenů a brutální síle vojska Chaosu musejí hrdinové držet při sobě a při svém útoku nalézt optimální rovnováhu mezi chladnokrevnou taktikou a nelítostným hněvem. Jedině tak mohou porazit nepřízeň osudu.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
Procesor: Intel Core i5-2300 @ 2.80 GHz / AMD FX-4350 @ 4.2 GHz
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5870
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 45 GB volného místa
Dodatečné poznámky: *WARNING: These requirements are preliminary and might change

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.