Warriors Orochi

Warriors Orochi

Vydavatelé: Koei
Vývojáři: Koei, Omega Force
Žánry: Hack and slash

Datum vydání zobrazit vše

21. března 2007 - Xbox 360
21. září 2007 - PC
27. září 2007 - PlayStation 2
21. února 2008 - PlayStation Portable

Popis hry

Zuřivá akce ala Dynasty Warriors, s prvky taktiky a strategie, jejíž příbehová zápletka je následující. Ďábelský hadí král Orochi sestoupil z nebe, a za použití svých pekelných schopností začal páchat neplechu v časoprostoru. Unesl nejsilnejší, nechytřejší a nejudatnejší bojovníky starobylé Číny i feudálního...zobrazit více

Zuřivá akce ala Dynasty Warriors, s prvky taktiky a strategie, jejíž příbehová zápletka je následující. Ďábelský hadí král Orochi sestoupil z nebe, a za použití svých pekelných schopností začal páchat neplechu v časoprostoru. Unesl nejsilnejší, nechytřejší a nejudatnejší bojovníky starobylé Číny i feudálního Japonska, aby je zneužil v boji proti mocným hrdinům té doby. Spousta armád se vůli Orochiho podrobila. Pořád však existují bojovníci, kteří se odmítají Orochimu vzdát bez boje, a pokračují ve svém tažení proti jeho nadlidské síle a moci.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.