We Are The Dwarves

We Are The Dwarves

Vydavatelé: Whale Rock Games
Vývojáři: Whale Rock Games
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

26. února 2016 - SteamOS
26. února 2016 - Linux
26. února 2016 - Mac
26. února 2016 - PC

Popis hry

Ujmete se tří rozdílných trpaslíků, jejichž role můžete skrze unikátní strom schopností dále rozšiřovat či jinak specifikovat. Smashfist, Forcer a Shadow mají každý své vlastní schopnosti a navrch k tomu mají ještě speciální talenty.  

Díky talentům můžete využívat lepší léčení, dávat větší damage nebo...zobrazit více

Ujmete se tří rozdílných trpaslíků, jejichž role můžete skrze unikátní strom schopností dále rozšiřovat či jinak specifikovat. Smashfist, Forcer a Shadow mají každý své vlastní schopnosti a navrch k tomu mají ještě speciální talenty.  

Díky talentům můžete využívat lepší léčení, dávat větší damage nebo kontrolovat situaci na bojišti pomocí crowd control. Každý trpaslík je vybavený speciálním vesmírným oblekem, díky kterému nejen že přežívá, ale slouží také navíc jako brnění. Co trpaslík a jeho brnění, to specifický styl hraní, který můžete upravit právě přes talenty a schopnosti. Klidně tak můžete mít jednoho stealth trpaslíka, zatímco druhý se postaví nepřátelům čelem a seká všechny hlava nehlava.  

Styl hraní je jen na vás a pokud budete chtít, můžete se ujmout ovládání jen jednoho z trojice nebo klidně všech tří najednou. Tady pak přichází na řadu možnost hru zapauzovat a rozdat příkazy, nalajnovat další schopnosti a akci znovu spustit. V potaz byste měli brát nejen schopnosti a aktuální situaci na bojišti, ale také prostředí samotné. To můžete využít ve váš prospěch, protože různé útesy, masožravé rostliny či bažiny nejsou nebezpečné jen pro vás, ale i pro nepřátele.  

Důležité má být podle vývojářů i scoutování, které připomíná principy známé z Commandos či podobných her. We are the Dwarves není bezduchá diablovka, a tak byste měli pečlivě prozkoumat nejen prostředí, ale také nepřátele. Jejich pozice, patroly a zvyky. Nepřátelé nejsou slepí a hluší - často vás mohou spatřit v nevhodný okamžik nebo Vás uslyší či dokonce ucítí. S tím musíte při hraní počítat a svůj postup podle toho důkladně naplánovat.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8/8.1/10 (64 bit)
Procesor: Intel Core 2 Duo or AMD equivalent
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 460 or Radeon HD 5770 (512 MB VRAM)
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 10 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible sound card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.