We Happy Few

We Happy Few

Vydavatelé: Compulsion Games
Vývojáři: Compulsion Games
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

26. července 2016 - SteamOS
26. července 2016 - Linux
26. července 2016 - PC
26. července 2016 - Mac
během 2017 - Xbox One

Popis hry

Viděli jste film Equilibrium? Zápletka v We Happy Few je na stejné téma, všichni obyvatelé berou vládou nařízené pilulky Radosti. Ty naprosto radikálním způsobem zkreslují realitu a vnímání člověka, taktéž mažou jeho vzpomínky, zejména ty negativní. Náš hlavní hrdina Arthur Hastings si ale pilulku jednoho...zobrazit více

Viděli jste film Equilibrium? Zápletka v We Happy Few je na stejné téma, všichni obyvatelé berou vládou nařízené pilulky Radosti. Ty naprosto radikálním způsobem zkreslují realitu a vnímání člověka, taktéž mažou jeho vzpomínky, zejména ty negativní. Náš hlavní hrdina Arthur Hastings si ale pilulku jednoho dne nevezme a stane se z něj Downer, ten, který kazí ostatním zábavu. A na takové Downery se volá policie, Downeři se loví.

Vaším úkolem je přežít, musíte také jíst, pít a spát. Pomoc nemůžete čekat od nikoho, protože pro "normální slušné a šťastné lidi" jste jen nebezpečný Downer. Děj hry se odehrává ve Velké Británii roku 1964, v alternativní minulosti, kdy Spojené Království vede válku se Sovětským Svazem. Díky paranoii z války a nástupu tvrdé diktatury zavedla vláda postupně do společnosti pilulky Radosti, aby tím otupila davy. Arthur si musí probít cestu ke svobodě bojem chladnými i palnými zbraněmi, někdy se boj nevyplácí a proto bude muset řešit úkoly jinou cestou. Hra nabídne i RPG systém Arthurových schopností a vybavení.

We Happy Few nabídne krom zajímavého příběhu také velkou porci černého humoru, zajímavé postavy, obskurní prostředí a nevšední vizuální zpracování.
Hra s předběžným přístupem, během vývoje se může měnit.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: 64 bit, Windows 7 and above
Procesor: Triple-core Intel or AMD, 2.0 GHz or faster
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 460 GTX or AMD Radeon 5870 HD series or higher Mobile: NVIDIA GeForce GTX 580M or higher.
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 6 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.