Whispering Willows

Whispering Willows

Žánry: Indie, Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Logické hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

17. května 2014 - Ouya
9. července 2014 - Mac
9. července 2014 - Linux
9. července 2014 - SteamOS
9. července 2014 - PC
30. června 2015 - PlayStation 4
30. června 2015 - PlayStation Vita
26. srpna 2015 - iOS
26. srpna 2015 - Android
28. srpna 2015 - Xbox One
během 2015 - Wii U

Popis hry

Další důkaz toho, že poctivé ručně malované adventury ještě nevymřely. Hlavní role připadla hnědovlasé dívence Eleně Elkhornové, jíž otcovo záhadné zmizení nedává spát. Elena nečeká s rukama založenýma v klíně, ale rovnou se vydává s talismanem na krku (otcův dárek) a zelené bundě do morbidního sídla...zobrazit více

Další důkaz toho, že poctivé ručně malované adventury ještě nevymřely. Hlavní role připadla hnědovlasé dívence Eleně Elkhornové, jíž otcovo záhadné zmizení nedává spát. Elena nečeká s rukama založenýma v klíně, ale rovnou se vydává s talismanem na krku (otcův dárek) a zelené bundě do morbidního sídla popátrat na vlastní pěst.Počáteční elán však zhatí propad do spletité podzemní sítě katakomb, odkud nečekaně nabude magické schopnosti. A to dar vycítit i spatřit duše zesnulých, rozmlouvat s nimi a astrálně cestovat se svým vnitřním já. Zelená záře přívěsku značí přátelský přízrak, červený naopak nebezpečný. Mimotělní zážitek se bude hodit na procpání se škvírou ve zdi či k posednutí bedny, páky pak pro zpřístupnění vzdálených dveří Elenině smrtelné schránce. Propracovaná historie Willows Mansion se představuje přes porůznu pohozené zápisky v domě.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7
Procesor: 2 cpus 2.3 Ghz to 2.69 Ghz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: Intel HD Graphics 4000 or higher
Pevný disk: 3 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.