Wolfenstein: The Old Blood

Wolfenstein: The Old Blood

Vydavatelé: Bethesda Softworks LLC
Vývojáři: MachineGames
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

5. května 2015 - Xbox One
5. května 2015 - PlayStation 4
5. května 2015 - PC

Popis hry

Rok 1946 - nacisté mají vítězství ve 2. světové válce na dosah. B. J. Blazkowicz se musí vydat na dech beroucí dvoudílnou výpravu do srdce Bavorska. V první části Wolfenstein: The Old Blood Rudi Jäger and the Den of Wolves čeká B. J. Blazkowicze střet se šíleným vězeňským dozorcem, k němuž dojde během...zobrazit více

Rok 1946 - nacisté mají vítězství ve 2. světové válce na dosah. B. J. Blazkowicz se musí vydat na dech beroucí dvoudílnou výpravu do srdce Bavorska. V první části Wolfenstein: The Old Blood Rudi Jäger and the Den of Wolves čeká B. J. Blazkowicze střet se šíleným vězeňským dozorcem, k němuž dojde během jeho vloupání do hradu Wolfenstein, kde se pokusí ukrást souřadnice komplexu generála Deathsheada. Ve druhé části The Dark Secrets of Helga Von Schabbs zavede našeho hrdinu pátrání po souřadnicích do Wulfburgu, kde posedlý nacistický archeolog vykopává nebezpečné artefakty, jež mohou na svět vypustit prastaré temné síly.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: 64-bit Windows 7/Windows 8
Procesor: Intel® Core™ i5-2500 @ 3.3 GHz / AMD FX-8320 @ 3.5 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM)
Pevný disk: 38 GB volného místa

Aktuální cena

Ulov si nácka, tak bych to nazval :D Jednoduše super hra s dobrými referencemi na první FPS hru Wolfenstein 3D
23.04.2017
by Nux
Ve hře můžete vidět v automatu na nápoje Nuka Colu ze hry Fallout.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.