Worms Blast

Worms Blast

Vývojáři: Team 17
Žánry: Puzzle
Příbuzné kategorie: Logické hry

Datum vydání zobrazit vše

22. března 2002 - PC
28. března 2002 - PlayStation 2
13. září 2002 - Nintendo GameCube
6. prosince 2002 - Game Boy Advance
během 2004 - Mac

Popis hry

Postavte se do fronty na rychlé a zběsilé přestřelky ve Worms™ Blast. Váš úkol: vypustit vašeho červího mariňáka do nepřátelských vod a prostřílejte si cestu k cíli intenzivními skládačkami! Ukousněte si pořádné sousto skládačkové hry v 60 zábavných misích. Pocukrujte ďábelsky obtížným skládačkovým režimem,...zobrazit více

Postavte se do fronty na rychlé a zběsilé přestřelky ve Worms™ Blast. Váš úkol: vypustit vašeho červího mariňáka do nepřátelských vod a prostřílejte si cestu k cíli intenzivními skládačkami! Ukousněte si pořádné sousto skládačkové hry v 60 zábavných misích. Pocukrujte ďábelsky obtížným skládačkovým režimem, smíchejte s chutným turnajovým režimem a nezapomeňte přidat odemykatelné skryté možnosti. Rozetřete tuhle pomazánku na multiplayerovou hru jeden proti jednomu a garantujeme vám zábavu jak pro vás, tak pro vaše kamarády! Když začne zábava vřít, přidejte laskavou pomoc od vtipných postaviček, podivnosti, mlhu mořská monstra a padající kovadliny. Přidejte bazuky, dynamit a nezaměnitelnou destrukci dle chuti. Tenhle recept by vám měl posloužit jako hodně slušná dávka srandy!
 
Hlavní vlastnosti:

Nálož přes 20 speciálních zbraní, nástrojů a vybavení.
Podivná výzbroj: rozpoutejte střelecké šílenství díky brokovnicím, bazukám, ninám, laserům a vodních monster.
Výbušné power-upy: Sbírejte power-upy jako Dvojité poškození, Námořníkova rozkoš nebo Krmení pro ryby.
Měnící se počasí: Ovládněte širá moře v dešti, větru, při zatmění slunce nebo i při meteoritském dešti.
Rozsáhlý singleplayerový skládačkový režim, který obsahuje 60 divokých a variabilních misí, kde využijete rozličné herní možnosti.
8 chytlavých multiplayerových režimů, kde můžete hrát jak proti lidem, tak proti AI. Obsahuje režimy jako Star Collect, Deathmatch a Tide Trial.
Na výběr máte 9 fantastických postav, z nichž každá disponuje svými vlastními skilly. Hrajte za Červíka, Starou paní nebo dokonce za Superfroga!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Minimální: Počítačový systém 100% kompatibilní s Windows XP, Vista nebo 7

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.