Worms W.M.D

Worms W.M.D

Vydavatelé: Team 17
Vývojáři: Team 17
Žánry: Strategické, Tahové strategie
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

23. srpna 2016 - Linux
23. srpna 2016 - Xbox One
23. srpna 2016 - Mac
23. srpna 2016 - PC
23. srpna 2016 - PlayStation 4
23. srpna 2016 - SteamOS

Popis hry

Worms W.M.D je poslední díl červí série přichystaný k výročí 21 let značky Worms.
Novinkou jsou budovy určené ke schování červů a dopravní prostředky, kdy hráč může nasednout do tanku či vrtulníku a kromě přesunu po mapě může prostředek využít k útoku na protivníka. Po mapě jsou také rozesety použitelné...zobrazit více

Worms W.M.D je poslední díl červí série přichystaný k výročí 21 let značky Worms.
Novinkou jsou budovy určené ke schování červů a dopravní prostředky, kdy hráč může nasednout do tanku či vrtulníku a kromě přesunu po mapě může prostředek využít k útoku na protivníka. Po mapě jsou také rozesety použitelné střílny, které se mohou ovšem společně s vozidly zničit.
Hra obsahuje přes 80 zbraní a nástrojů a nově také crafting. Toho se dá dosáhnout sběrem součástek z beden a rozebíráním nechtěných zbraní a dá se využít k vylepšení zbraní potřebných. Všechny nové aspekty hry můžete vypnout a užít si červíky postaru.
Další změnou prošly mapy. W.M.D již neobsahuje předkreslené mapy ani generátor map s "jednobarevným" terénem, jako tomu bývalo u všech starších 2D dílů (ačkoliv možnost vytvořit a importovat si vlastní mapu tu je). Generátor nyní vybírá z bohaté škály prvků s motivem daného prostředí a spojuje je dohromady. Výsledkem jsou generované mapy, které přitom vypadají, jako by byly předem nakreslené.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8.1/10 (32-bit versions)
Procesor: Intel Dual Core 6600 @ 2.4GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Intel 4400, GeForce GTX 280, AMD Radeon HD 7750
DirectX: Verze 11

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.