Wrack

Datum vydání zobrazit vše

30. září 2014 - PC

Popis hry

Frenetická FPS akce spočívající v likvidaci všemožných mutantů a robotů v levelech disponujících architekturou ze zlatého věku 3D akcí s tajnými místnostmi, spínači a pastmi. Prvky arkádových her se projevují v zařazení plošinek, výškových převýšení a v nutnosti přeskoků přes lávová jezera a jámy. Rovněž...zobrazit více

Frenetická FPS akce spočívající v likvidaci všemožných mutantů a robotů v levelech disponujících architekturou ze zlatého věku 3D akcí s tajnými místnostmi, spínači a pastmi. Prvky arkádových her se projevují v zařazení plošinek, výškových převýšení a v nutnosti přeskoků přes lávová jezera a jámy. Rovněž provedení bossů je inspirováno staršími plošinovkami. Za úspěšnou likvidaci mutantů je hráč odměňován komby a zvláštním bodovým ohodnocením.Příběh je vyprávěn prostřednictvím statických obrázků v kombinaci s komiksovými dialogy. Komiksovou inspiraci nezastírá ani grafika a postavy jsou v cell shadovém provedení. Wrack disponuje kampaní pro jednoho hráče a režimy "Score Attack" a "Time Attack", kdy nejlepší výsledky jsou zveřejňovány ve Steam žebříčcích. Součástí hry je i level editor.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP
Procesor: Dual core 2.0 GHz
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: Nvidia 8600GT/ATI HD 4650
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 750 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.