WWE 2K16

WWE 2K16

Vydavatelé: 2K Sports
Vývojáři: Visual Concepts
Žánry: Sportovní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

27. října 2015 - Xbox One
27. října 2015 - PlayStation 3
30. října 2015 - PlayStation 4
30. října 2015 - Xbox 360

Popis hry

Hra pro PC WWE 2K16. Skočte do ringu a rozpoutejte peklo! Neochvějný král wrestlingových her se vrací s největší náloží obsahu ve WWE historii. Najdete zde šampionát WWE, NXT Superstars, Divas a Legends.
JAKÁ BUDE VAŠE CESTA?
Hrajte WWE 2K3:16 Showcase a prožijte legendární kariéru Stone Cold Steva Austina...zobrazit více

Hra pro PC WWE 2K16. Skočte do ringu a rozpoutejte peklo! Neochvějný král wrestlingových her se vrací s největší náloží obsahu ve WWE historii. Najdete zde šampionát WWE, NXT Superstars, Divas a Legends.
JAKÁ BUDE VAŠE CESTA?
Hrajte WWE 2K3:16 Showcase a prožijte legendární kariéru Stone Cold Steva Austina nebo si vybudujte vlastní cestu do Síně slávy v MyCareer režimu.
VLASTNÍ WWE HRA
Nové nástroje Creation Suite, se kterými si můžete vytvořit vlastní WWE univerzum. Máte možnost vytvořit, upravovat a soutěžit s unikátními superhvězdami, v různých arénách, show a šampionátech.
VY JSTE PÁNEM
Utvořte si vlastní legendu v kariérním módu. Během stoupání na žebříčcích z NXT do WWE budete dělat zásadní rozhodnutí, a jednou se třeba dostanete až do Síně slávy. Trénujte, soutěžte s ostatními, dělejte rozhovory, otravujte soupeře a vytvořte si ultimátní tag team.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: 64-bit: Windows® Vista SP2
Procesor: Intel i3-2105 / Phenom II X2 550
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX 460 / Radeon HD 5870
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 44 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0x compatible sound card

Aktuální cena

Fanoušci sportu, zejména wrestlingu si přijdou na své. S ohledem na to, o jaký sport se ale jedná, těžko se ubránit i srovnání s bojovkami jako Tekken, Mortal Kombat, nebo Street Fighter a tady se série WWE těžce nechytá. Skvělou věcí je možnost vytvořit si zcela novou postavu a tu postupně dostat až na vrchol. Zábavou je i bojovat za skutečné wrestlery a wrestlerky jako The Rock, Finn Bálor, John Cena, The Big Show, Paige a mnoho dalších. Velkou nevýhodou je špatná optimalizace. Takováhle hra by neměla zabrat na disku 45 GB a ještě vyžadovat poměrně silnou PC sestavu. Dávám ***.
12.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.