XCOM 2: War of the Chosen

XCOM 2: War of the Chosen

Vydavatelé: 2K Games
Vývojáři: Firaxis Games
Žánry: Strategické, Tahové strategie
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry
XCOM 2: War of the Chosen je rozšíření pro XCOM 2

Datum vydání zobrazit vše

29. srpna 2017 - Xbox One
29. srpna 2017 - PC
29. srpna 2017 - Mac
29. srpna 2017 - SteamOS
29. srpna 2017 - PlayStation 4
29. srpna 2017 - Linux

Popis hry

Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry XCOM 2 na platformě Steam.

XCOM® 2: War of the Chosen, rozšíření pro cenamu ověnčenou strategickou hru roku 2016.

XCOM® 2: War of the Chosen přidává rozsáhlý nový obsah...zobrazit více

Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry XCOM 2 na platformě Steam.

XCOM® 2: War of the Chosen, rozšíření pro cenamu ověnčenou strategickou hru roku 2016.

XCOM® 2: War of the Chosen přidává rozsáhlý nový obsah do boje proti ADVENTu, ve které se utvoří dodatečné frakce odporu, aby zneškodnily mimozemskou hrozbu na Zemi. V reakci na to se objevuje nový nepřítel “Chosen” s jediným cílem: znovu zajmout Commandera. Toto rozšíření obsahuje nové třídy hrdinů, které budou čelit novým protivníkům známým jako “Chosen”, nové nepřátele, mise, prostředí a prohloubenou strategickou hratelnost.

NOVÉ FRAKCE A TŘÍDY HRDINŮ
Tři dodatečné frakce se vynořily na podporu pozemského hnutí odporu – Reapers, Skirmishers a Templars –, každá z nich má vlastní jedinečné schopnosti a protichůdnou filosofii. Tyto frakce poskytují silné vojáky hrdinské třídy, které vám pomohou v misích, a také nové příležitosti pro strategickou hloubku.

CHOSEN
Chosen jsou ti nejzákeřnější nepřátelé, kterým XCOM kdy čelilo, přičemž každý má jedinečné silné i slabé stránky, o kterých se dozvíte v nové kampani. Chosen se snaží ulovit velitele a unesou, vyslechnou a zabijí vojáky XCOMu, aby svůj cíl splnili. Chosen také mohou narušit strategickou vrstvu a zhatit celosvětové operace XCOMu. Najděte a vypleňte pevnosti Chosen, abyste se tohoto nepřítele zbavili nadobro.

NOVÉ HROZBY OD MIMOZEMŠŤANŮ A ADVENTU
Na bojiště se proplížil smrtelně nebezpečný nový mimozemšťan jménem Spectre, který je schopný vytvářet temné kopie vojáků XCOMu. Osvojte si novou taktiku, abyste se dokázali postavit nejen jemu, ale i výbušným útokům ADVENT Purifier a psionicky nabitému ADVENT Priest.

NOVÁ PROSTŘEDÍ A ÚKOLY MISÍ
Zapojte se do taktických misí napříč novými prostředími od opuštěných měst zpustošených během původní invaze mimozemskými biozbraněmi přes podzemní tunely po xenomorfované oblasti v divočině.

ROZŠÍŘENÁ VRSTVA STRATEGIE
Starejte se o vztahy XCOMu s frakcemi a zhaťte operace The Chosen z Avengeru. Rozdávejte hnutí odporu nové rozkazy a upřednostněte svou osobní strategii. Vojáky, vědce i techniky - ty všechny teď můžete nasadit na tajné akce, na kterých získáte zásoby a posílíte si vztahy s jednotlivými frakcemi, pokud je úspěšně splníte.

LEPŠÍ MOŽNOSTI ÚPRAV A ZNOVUHRATELNOSTI
Vojáci si mohou vytvořit pouto s kompatibilními členy týmu a získat tak nové schopnosti a perky. Systém SITREP do taktické vrstvy dynamicky přidává nové modifikátory, takže každá mise bude představovat jedinečnou výzvu. Pokročilé možnosti kampaně umožní jemnější nastavení délky a obtížnosti hry.

REŽIM VÝZEV
Použijte dokonalou strategii v nových komunitních výzvách na jeden výstřel a vyšplhejte na celosvětovém žebříčku až na vrchol.

SDÍLEJTE ODPOR
Upravte si své vojáky, nechte je zaujmout pózu, pak přidejte filtry, text a pozadí a vyrobte si vlastní plakáty, které se objevují ve hře a které můžete sdílet s kamarády.
 
Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry XCOM 2 na platformě Steam. Počáteční instalace vyžaduje jednorázové připojení na internet kvůli ověření na službě Steam.

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/
©2017 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K, Firaxis Games, XCOM, XCOM 2 a jejich příslušná loga jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows® 7 x64-bit
Procesor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz or AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 or better
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 65 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible Sound Device
Dodatečné poznámky: Initial installation requires one-time Internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, Microsoft Visual C++2012 and 2013 Runtime Libraries and Microsoft DirectX.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.