XCOM: Enemy Unknown

XCOM: Enemy Unknown

Vydavatelé: Feral Interactive, 2K Games
Vývojáři: Firaxis Games
Žánry: Strategické, Role-playing (RPG), Taktické strategie, Real Time strategie, Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

9. října 2012 - Xbox 360
9. října 2012 - PC
9. října 2012 - PlayStation 3
25. dubna 2013 - Mac
19. června 2014 - Linux

Popis hry

Jedna z nejlepších strategií publikována společností 2K Games se vrací.

Všichni, kdo posílali agenty na smrt, počítali složitě tahy, měli vyčleněné granátníky, střelce a běžce, jež sbírali mrtvé emzáky, mohou zajásat. Máte opět pod kontrolou tajnou polovojenskou organizaci s názvem XCOM. Jako velitel...zobrazit více

Jedna z nejlepších strategií publikována společností 2K Games se vrací.

Všichni, kdo posílali agenty na smrt, počítali složitě tahy, měli vyčleněné granátníky, střelce a běžce, jež sbírali mrtvé emzáky, mohou zajásat. Máte opět pod kontrolou tajnou polovojenskou organizaci s názvem XCOM. Jako velitel XCOM, musíte bránit svět před děsivou globální invazí, řídit zdroje a pokročilé technologie nebo dohlížet nad bojovou strategií a taktikou jednotlivých jednotek. Původní X-COM je obecně považována za jednu z nejlepších her, a nyní se znovu představuje jako strategie. Firaxis Games se bude snažit neudělat ostudu původním týmům Mythos Games a MicroProse. Rozšíří tak tento odkaz o zcela nový příběh invaze, nepřátelé a technologie.
Budete řídit osud lidstva prostřednictvím zkoumání cizích technologií, vytvářet plně funkční základny, plánovat bojové mise a řídit pohyb vojáků v bitvě.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista
Procesor: dvoujádrový, 2 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 2600 XT nebo lepší
Verze DirectX®: 9.0
Pevný disk: 20 GB volného místa
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX
Další požadavky: širokopásmové internetové připojení
Ostatní: Prvotní instalace vyžaduje jednorázově internetové připojení pro autentifikaci ve službě Steam. Požadované softwarové instalace (které jsou obsaženy s hrou) zahrnují klienta služby Steam, Visual C++ 2008 Redistributable, DirectX a Microsoft .NET 4.

Aktuální cena

Snažím se vybavit jakoukoliv problematickou věc k téhle hře, ale nejde to. Prostě je to povedený návrat legendy v moderním hávu.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.