Yooka-Laylee

Yooka-Laylee

Vydavatelé: Team 17
Vývojáři: Playtonic
Žánry: Indie, Plošinovky, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

11. dubna 2017 - Linux
11. dubna 2017 - PC
11. dubna 2017 - SteamOS
11. dubna 2017 - PlayStation 4
11. dubna 2017 - Mac
11. dubna 2017 - Xbox One
během 2017 - Nintendo Switch

Popis hry

Yooka-Laylee je zbrusu nová plošinovka s otevřeným světem od veteránů tohoto žánru z Playtonicu!

Zkoumejte rozlehlé nádherné světy, poznejte (a porazte) řadu nezapomenutelných postav a posbírejte kupu blýskavých sběratelských předmětů. Vydejte se s přáteli Yookou (ten zelený) a Laylee (ta ukecaná netopýřice...zobrazit více

Yooka-Laylee je zbrusu nová plošinovka s otevřeným světem od veteránů tohoto žánru z Playtonicu!

Zkoumejte rozlehlé nádherné světy, poznejte (a porazte) řadu nezapomenutelných postav a posbírejte kupu blýskavých sběratelských předmětů. Vydejte se s přáteli Yookou (ten zelený) a Laylee (ta ukecaná netopýřice s velkým nosem) na epické dobrodružství s cílem zastavit korporátního neřáda jménem Capital B a zhatit jeho ďábelský plán na pohlcení všech knih světa… a jejich mrzké zpeněžení!

HOPSAČKA ZE STARÉ ŠKOLY
S pomocí mnoha speciálních schopností se naši hrdinové musejí vypořádat se širokou škálou hádanek a plošinovkových výzev při pátrání po zasloužené odměně – zlatých stránkách „Pagies“, které slouží k odemykání a rozšiřování ohromujících nových světů, z nichž každý je k prasknutí nacpaný výstředními postavami, hromotluckými bossy, jízdami v důlních vozíkách, automatovými hrami, vědomostními soutěžemi, hrami pro více hráčů… a spoustou dalších věcí!

JDĚTE SVOJÍ CESTOU
Svobodně kupujte a odemykejte nové schopnosti, rozšiřujte své oblíbené světy na ještě větší a spletitější hřiště a pomocí unikátních herních modifikátorů „Toniců“ měňte svůj herní styl. Na každého hráče čeká odlišný zážitek.

NEZAPOMENUTELNÉ POSTAVY
Seznamte se (a případně se i vypořádejte) s obrovským počtem památných postav přivedených k životu týmem stojícím za legendárními plošinovkami, s nimiž se jistojistě setkáte i v dalších dobrodružstvích z vesmíru Playtonicu. Očekávejte poskoky, nezbedy a podivíny všeho druhu.

PŘIVOLEJTE KAMARÁDA
Vytvořte vlastní dvojici a prožijte dobrodružství ve hře Yooka-Laylee v kooperativním režimu! Druhý hráč se může ujmout unikátní podpůrné postavy a pomáhat hlavním hrdinům omračováním jejich nepřátel a asistencí při řešení ožehavých výzev. Značka: Vlastní netopýřice není podmínkou.

SBÍRÁNÍ PŘEDMĚTŮ
Pátrejte po celé řadě třpytivých sběratelských předmětů (jakož i dalších, ještě cennějších objektech), které slouží především k dalšímu postupu hrou. Mezi ně patří například lahodná motýlí energie s dvojím účinkem nebo záludní nájemní spisovatelé!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 (64bit)
Procesor: Intel i5-2500 3.3GHz
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVidia GTS450 / AMD Radeon 6850HD
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 9 GB volného místa
Zvuková karta: Windows Compatible Card
Dodatečné poznámky: A Controller is STRONGLY recommended to play this game.

Aktuální cena

Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.