Youtubers Life

Youtubers Life

Vydavatelé: U-Play online
Vývojáři: U-Play online
Žánry: Strategické, Indie, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

18. května 2016 - PC

Popis hry

Youtubers Life je simulátor, ve kterém se stanete největším youtuberem na světe a to díky editacím videa, rozšiřováním množství fanoušků a přeměnou sebe sama do zámožného společníka. Vytvořte si svou postavu, přizpůsobte si ji dle obrazu svého, existují zde tisíce vtipných kombinací, a nastartujte kariéru...zobrazit více

Youtubers Life je simulátor, ve kterém se stanete největším youtuberem na světe a to díky editacím videa, rozšiřováním množství fanoušků a přeměnou sebe sama do zámožného společníka. Vytvořte si svou postavu, přizpůsobte si ji dle obrazu svého, existují zde tisíce vtipných kombinací, a nastartujte kariéru svým prvním videem z útulného pokoje v domě vašich rodičů, ve kterém jste vyrůstali. Nahrávejte záznamy ze hraní, kupujte nové či starší konzole, dávejte pozor na každodenní úkoly a choďte do společnosti pro zvýšení své fanouškovské základy, zatímco se budete muset vypořádat s managmentem svého času mezi svou rodinu, přátelé a hlavně své fanoušky!
Vytvářejte vlastní videa!
Editace svého videa nebyla nikdy takto pohlcující! Sledujte celý proces od A až po Z a publikujte své výtvory na internetu! Zakupte své oblíbené herní tituly a začněte nahrávat své lets playe, neustále zlepšujte svá videa a staňte se tím největším youtuberem na světe!
Bavte se!
Být youtuber není pouze o točení videí a nabírání diváků, také musíte odpočívat a bavit se ve svém každodenním životě. Zajděte do kina na nejnovější filmové trháky, zúčastněte se prezentace nových her, bavte se s přáteli v baru. Seznamte se s novými kamarády a rozvíjejte svou druhou část života, zatímco už v hlavě promýšlíte, o čem bude vaše další video!
Staňte se hvězdou!
Čím více diváků získáte, tím se stanete populárnějším! Jakmile se stanete známějším, otevřou se vám dveře do VIP klubů a budou se s vámi chtít setkat slavní lidé, také vás budou kontaktovat známé high-tech a herní společnosti a setkáte se s ostatními youtubery! Vaši fanoušci budou bojovat ze všech sil, aby získali zrovna váš podpis!
Jedná se o hru s předběžným přístupem. Získejte okamžitý přístup a začněte hrát. Zapojíte se do této hry již během jejího vývoje.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP
Procesor: Intel i3 or equivalent
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: 512MB VRAM (NVIDIA GeForce)
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 3 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Better played at 16:9 resolutions. Check your quality settings in the game if you experience performance problems.

Aktuální cena

Hra s velkým potenciálem a malou konkurencí. Plus je také v češtině což může dost CZ hráčů přilákat. Můžete si zvolit svůj postup youtuberským životem a různě upgradovat svůj dům vybavení. Vybíráte si co budete natáčet a staráte se o svoji postavu. Někdy mi to přišlo jako takové Sims ve stylu youtubera. Doporučuji, ale s koupí hry bych si to důkladně rozmyslel nemusí sednout každému.
25.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.