Yrminsul

Yrminsul

Vydavatelé: Plug In Digital
Vývojáři: Black Flag Studios

Datum vydání zobrazit vše

2. března 2016 - PC
2. března 2016 - Mac

Popis hry

YRMINSUL je strategická tower defense ve vesmíru, kde přebíráte síly všeho zlého… Nastal čas natřít to silám dobra!

Přednosti:

+30 unikátních úrovní
+30 různých nepřátel
12 věží
15...zobrazit více

YRMINSUL je strategická tower defense ve vesmíru, kde přebíráte síly všeho zlého… Nastal čas natřít to silám dobra!

Přednosti:

+30 unikátních úrovní
+30 různých nepřátel
12 věží
15 kouzel
Rozlehlá kampaň
100 odemykatelných interaktivních comic stránek

Tower Defense
Milujete šílenství žánru tower defense? Yrminsul má rychlý spád tower defense ve 3D s kupou obsahu: +30 nepřátel, tři typy nepřátelských armád (Goblini, Monstra a Elfové), 15 vylepšovatelných věží, 16 kouzel a +30 úrovní s unikátními módy a designem…

Taktika
Před útokem musíte pečlivě zvážit výběr čtyřech věží a čtyřech kouzel k vaší obraně. Znát přednosti a sílu vašich nepřátel je klíčové. Můžete si zvolit věže se zaměřením na single target (poškození individuálního cíle) anebo rozpoutat na poli area of effect (plošné poškození) peklo, magické, nebo fyzické poškození, zpomalení, omráčení a mnoho dalších variant, jak kontrolovat průchod nepřátelských jednotek.

Strategie
Pečlivě zvolte, na který ostrov zaútočit, vy-špiónujte a správně vyhodnoťte nepřátelské síly. V Yrminsulu se váš oponent pokusí převzít kontrolu nad ostrovy, které kontrolujete. Budete muset bránit své teritoria proti podlým útokům, kdy se ve stejnou chvíli budete muset dobývat jejich ostrovy. Svět je zde konzistentní, jakmile na svém ostrově postavíte věž, tak zde zůstane do doby, než nepřítel převezme kontrolu nad tímto územím.

Správa zdrojů
V Yrminsulu musíte spravovat jeden základní zdroj: Infamy. Infalmy je vaše potencionální zlo, které vám dovolí stavět obranu, vyzkoumat nové věže a kouzla, špehovat vaše nepřátele… S infamy je třeba nakládat s rozvahou tak, abyste své obranné systémy vylepšovali ruku v ruce se sílícími nepřáteli.

Vesmír a příběh
Jako RTS kampaň, Yrminsul m dějový příběh a celý vesmír k prozkoumání. Každý z +30 úrovní má své vlastní detaily a tajemství a více než 10 interaktivních komiksových stránek k poodhalení příběhu Yrminsulu!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7, 8 & 10
Procesor: 2.9 Ghz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: Direct X9 compatible
Pevný disk: 4 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 72%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
70 100
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.