Z: Steel Soldiers

Z: Steel Soldiers

Vývojáři: The Bitmap Brothers
Žánry: Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

15. června 2001 - PC

Popis hry

Následujte Z: Steel Soldiers do nového století se zbrusu novou, dokonale zpracovanou grafikou, vytvořenou pro fanoušky původní klasické hardcore strategie.
 
Z krvavých pozůstatků Z vystupuje Z: Steel Soldiers. Všechny vaše oblíbené strategie a herní styly z původní verze budete moct vyzkoušet v nové...zobrazit více

Následujte Z: Steel Soldiers do nového století se zbrusu novou, dokonale zpracovanou grafikou, vytvořenou pro fanoušky původní klasické hardcore strategie.
 
Z krvavých pozůstatků Z vystupuje Z: Steel Soldiers. Všechny vaše oblíbené strategie a herní styly z původní verze budete moct vyzkoušet v nové grafice 21. století, na živoucích 3D krajinách a v dokonalém enginu, který vdechne vaší hře život. Poznejte nový druh robotů s chutí na válku a zvráceným smyslem pro humor. Z: Steel Soldiers – nikdy jste nehráli nic tak dobrého!
 
Jakmile se ujmete velení nad vašimi jednotkami Steel Soldiers a až pošlete vaše úžasné válečné stroje přímo do víru bitvy, raději se hned vrhněte do krytu. Armádu budete budovat až skončí přestřelka. Teď se raději zakopejte!
 
Každé bojiště má svůj nelineární příběh s více zvraty a odbočkami než je na horské dráze. Není to klasická válka a tohle nejsou klasické jednotky. Jsou to nebojácní vojáci, kteří pijí raketové palivo a pouštějí se do boje s šavlozubými sněžnými slimáky jen tak pro zábavu. Nikdy před tím jste nepotkali takhle šílené roboty...
 
Hlavní vlastnosti:

30 různých, živoucích úrovní v 6 unikátních světech.
Vzdušné, pozemní a námořní jednotky - od vozidel podobných technice z 2. světové války až po moderní tryskové stíhačky.
Dokonalý 3D engine, plný nastavitelných funkcí jako odrazy a částicové efekty, dodávající hře zajímavá a bohatá prostředí.
Přírodní síly zpracované v reálném čase, ať už lokální nebo globální, ovlivňují prostředí až do takových detailů jako že letící helikoptéra rozdělí sloup kouře.
9 různých robotů s unikátními schopnostmi.
Revoluční rychlý styl hry - čím víc teritorií obsadíte, tím více získáváte surovin a tím rychleji stavíte; takže se musíte vypořádat s tím opravdovým cílem - všechno nebo nic!
Ta nejpokročilejší AI, která se při své cestě za likvidací Zoda a jeho vesmírných odpadlíků nezastaví před ničím...

 
 
Z Steel Soldiers © 2014 The Bitmap Brothers, všechna práva vyhrazena. Z Steel Soldiers © 2001 The Bitmap Brothers, všechna práva vyhrazena. Jméno a logo The Bitmap Brothers jsou ochranné známky Bitmap Brothers, které plně vlastní Michael J Montgomery.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 70%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
70 100
Související hry
Z
zobrazit vše
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.